MARQ Captain AME

SNAHA O VEĽKOLEPOSŤ, OBHÁJENÁ

Či už ste v tíme, alebo ste jednoducho inšpirovaní tým najlepším, MARQ Captain: American Magic Edition ukazuje vašu lojalitu k najväčšiemu jachtárskemu tímu na vode. Je to jediné moderné hodinkové náradie s kormidlovou technológiou, atletickým výkonom a taktickým prevedením. Zároveň bol vytvorený spolu s tímom v rámci prípravy na 36. America’s Cup. Takže si pripomeňte túto výzvu a oslavujte ju s tímom American Magic, keď sa budú plaviť smerom k víťazstvu.

Captain

SPOZNAJ SVOJU PARTIU

MARQ Captain: American Magic Edition je určený na to, čo sa deje na vode. Dvojfarebný námorný dizajn a značená luneta nezanechávajú pochýb o tom, koho sú korene v najstaršej medzinárodnej športovej udalosti na svete. Kým stále zapnutý displej vám pomôže držať krok s harmonogramom tímu - vždy odpočítavajúc do výzvy o trofej Auld Mug.

MARQ Captain 1

HONBA ZA VÍŤAZSTVOM

Výhodou je inovácia. Tieto hodinky sú súčasťou stratégie tímu American Magic na prekonanie konkurencie. Ich revolučný časovač regaty obohatený o technológiu GPS určuje začiatok ako nikdy predtým. Vyspelé atletické tréningové nástroje, vrátane aktivít zameraných na zdokonaľovanie plavby na pobreží a otvorenej vode a autentické tímové tréningy od trénera tímu American Magic, umožňujú jachtárom pripraviť na to, s čím sa stretnú v deň pretekov.

MARQ Captain 2

POSTAV SA SVOJEJ VÝZVE

Povzneste svoje nadšenie pre tím na ďalšiu úroveň tým, že budete nosiť rovnaké hodinky aké nosia aj oni. MARQ Captain: American Magic Edition odráža športovú tradíciu a prestíž v každom perfektnom detaile, vrátane zákazkovej keramickej lunety, zafírového sklíčka, ultraľahkého titánového puzdra a silikónového remienka pripraveného na výkon so značkovými pútkami.

MARQ Captain 3

INTELIGENTNÉ A SOFISTIKOVANÉ

Celodenné sledovanie stresu. E-maily, textové správy a upozornenia. Úložisko hudby a streamingové služby, ako je Spotify. Hodinky MARQ Captain podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay™, takže k nákupu vám stačí mávnuť zápästím. Máte tak ďalšiu príležitosť ukázať svoju vášeň pre plavbu - a pritom si užívať výhody najmodernejších technológií.

Captain MARQ

TECHNICKÉ PARAMETRE

Hmotnosť 88 g., Priemer displeja 30.4 mm, 12 dní výdrž v režime chytrých hodiniek, až 28 hodín výdrže s GPS, odolnosť proti vode 10 ATM, pamäť 32 GB, Bluetooth, WiFi, ANT +.
V cene navyše červený športový silikónový remienok. 

MARQ Captain: American Magic Edition

Garmin Slovensko, 2020