MARQ Commander

AKCEPTUJTE POSLANIE

Či ste v službe alebo ste inšpirovaní tými, ktorí tak urobia, veliteľ MARQ ™ je tu, aby vám pomohol splniť vaše poslanie. Žiadne ďalšie moderné hodinky s inteligentnými funkciami neponúkajú GPS súradnice s dvojitým formátom, vstavané topografické mapy a titánovú obruč s povrchovou úpravou DLC, na ktorej je vyrazený UTC-TIME ciferník. Kompatibilita s okuliarmi pre nočné videnie a funkcia Jumpmaster vám umožňujú okamžité nasadenie. Diamantové uhlíkové titánové puzdro s ryhovanými detailmi vám umožňuje pohybovať sa v tieni nepozorovane.

Commander

POSTAVTE SA VÝZVE

Elitné schopnosti MARQ Commander predstavujú novú oddanosť službe. Súradnice GPS s dvoma formátmi podporujú zobrazovanie referenčného systému vojenských sietí, stupňov / minút / sekúnd a ďalších, aby poskytovali flexibilitu a prípravu, ktorá dosahuje akýkoľvek cieľ. Topografické mapy vám pomáhajú udržať si úlohu a umožňujú vám vytvárať a sledovať kurzy a označovať miesta. Hodinky MARQ Commander poskytujú presnosť, ktorú potrebujete, aby ste mohli slúžiť a chrániť.

MARQ Commander 1

PRACUJTE NA NAJVYŠŠEJ ÚROVNI

Žiadna misia nie je príliš extrémna a žiadny cieľ príliš ťažký. Jedinečná funkcia Jumpmaster poskytuje plánovanie pre množstvo leteckých akcií. Plánované trasové body vykresľujú váš cieľ na základe vzdialenosti a zamerania od vašej aktuálnej polohy. Kompatibilita okuliarov pre nočné videnie udržuje vaše pohyby maskované v tme. Takže máte taktické nástroje, ktoré zodpovedajú vášmu rozhodnutiu.

MARQ Commander 2

VYDRŽIA V KAŽDEJ SITUÁCII

Matné titánové puzdro a zafírové sklíčko eliminujú odrazy. Puzdro 46 mm s UTC vykazuje trvalý záväzok v oblasti presnosti a tímovej práce. Gombíky s ryhovaným povrchom ponúkajú bezpečný pocit aj pri použití rukavíc. A elitný čierny tkaný nylonový remienok vydrží v každej situácii, zatiaľ čo hardvér poskytuje vynikajúcu formu a funkciu - v službe aj mimo nej.

MARQ Commander 3

MODERNÉ A SMART

Celodenné sledovanie stresu. E-maily, textové správy a upozornenia. Úložisko hudby a streamingové služby, ako je Spotify. Hodinky MARQ Commander podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay™, takže k nákupu vám stačí mávnuť zápästím. Je to ďalšia príležitosť ukázať vašu odhodlanie misii - a zároveň si užiť moderné vymoženosti najnovších smart funkcií.

Commander MARQ

TECHNICKÉ PARAMETRE

Hmotnosť 87 g., Priemer displeja 30.4 mm, 12 dní výdrž v režime chytrých hodiniek, až 28 hodín výdrže s GPS, expedičný GPS režim s výdržou 4 týždne, odolnosť proti vode 10 ATM, pamäť 32 GB, Bluetooth, WiFi, ANT+. V cene navyše športový silikónový remienok. 

MARQ Cammander

Garmin Slovensko, 2020