MARQ Driver

S VÁŠŇOU PRE RÝCHLE AUTÁ

Či už sami zdolávate rekordy pretekárskych okruhov, alebo rýchle autá len obdivujete, hodinky MARQ ™ Driver vašej vášni rozumejú. Sú to jediné luxusné, smart hodinky s viac ako 250 predinštalovanými pretekárskymi okruhmi z celého sveta, lunetou s tachymetrom alebo funkciou Auto Lap s automatickým meraním medzičasu. Kvalitný, priedušný titánový remienok zaistí pohodlné nosenie aj vo vypätých situáciách. Kvalitné spracovanie hodiniek je podčiarknuté DLC povrchovou úpravou a lunetou s keramickou vložkou. Tieto hodinky sú vždy pripravené vás odprevadiť na štartovaciu pozíciu.

Driver

PRETEKÁRSKE OKRUHY NA CIFERNÍKU

Vyberte si niektorý zo slávnych pretekárskych okruhov a nechajte si ho pre inšpiráciu zobraziť na pozadí ciferníku. Ak sa rozhodnete s vozidlom vyjsť na okruh, hodinky automaticky zmerajú medzičasy a po každom prejazde štartom zobrazia dosiahnutý čas. Hodinky vašu jazdu zmerajú
a podrobne vyhodnotia, takže si svoje výsledky môžete aj po čase znovu prezrieť. Vďaka prémiovým materiálom, unikátnym funkciám
a dômyselnému zobrazeniu údajov na displeji sú hodinky MARQ Drive skvelou motiváciou pre aktívnych mužov - od štartu až do cieľa.

MARQ Driver 1

VYLEPŠENÝ TACHYMETER

Využitie hodiniek nie je obmedzené len na vodiča vozidla. Inovatívne stopky spolupracujú s tachymetrom na lunete a automaticky vypočítajú priemernú rýchlosť auta na trati. Pretekárske vzrušenie si tak môžete vychutnať aj ako divák.

MARQ Driver 2

PRVOTRIEDNE MATERIÁLY

Hodinky MARQ Drive sú vybavené hybridným remienkom. Na vonkajšej strane má remienok elegantný titán, na vnútornej príjemný silikón. Odolnosť v extrémnych podmienkach zaisťuje povrchová karbónová vrstva s úpravou DLC. Výsledkom je unikátny materiál, ktorý je nadštandardne príjemný a funkčný.

MARQ Driver 3

CHYTRÉ A VÝKONNÉ

Celodenné sledovanie stresu. E-maily, textové správy a upozornenia. Úložisko hudby a streamingové služby, ako je Spotify. Hodinky MARQ Captain podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay™, takže k nákupu vám stačí mávnuť zápästím. Máte tak ďalšiu príležitosť ukázať svoju vášeň pre rýchlu jazdu - a pritom si užívať výhody najmodernejších technológií.

Driver MARQ

TECHNICKÉ PARAMETRE

Hmotnosť 128 g., Priemer displeja 30.4 mm, 12 dní výdrž v režime chytrých hodiniek, až 28 hodín výdrže s GPS, odolnosť proti vode 10 ATM, pamäť 32 GB, Bluetooth, WiFi, ANT +.
V cene navyše športový silikónový remienok.

MARQ Driver

Garmin Slovensko, 2020