NÁŠ ODKAZ

Naša cesta začala pred viac ako 30 rokmi. Inžinieri Gary Burrell a Dr. Min Kao mali víziu: stať sa svetovou špičkou na poli technológie GPS pre letectvo, námorníctvo, svet automobilov, fitness a outdoorové aktivity. Spoločnosť Garmin vytvorila produkty, ktoré sa stali nevyhnutnou súčasťou života zákazníkov, a tak sa táto vízia stala skutočnosťou.

Motoristi môžu bez stresu prejsť kontinent s pomocou GPS. Piloti vďaka presnej navigácii zvládnu lietať takmer za každého počasia. Námorníci sa odváža plánovať trasy pozdĺž skalnatého pobrežia. Športovci a dobrodruhovia môžu vďaka GPS zaznamenať dosiahnuté výkony a svoje zlepšenie.


BOHATÁ HISTÓRIA INOVÁCIÍ TERAZ DOZRELA V PIATICH MODELOCH VÝNIMOČNÝCH HODINIEK. KAŽDÉ Z NICH REPREZENTUJÚ ODVETVIE, KTORÉ SA SPOLOČNOSTI GARMIN PODARILO ZMENIŤ.

Prvýkrát za desiatky rokov sa do kategórie hodiniek vracia originalita a funkčnosť. Pre spoločnosť Garmin to znamená úžasné naplnenie jednej vízie a inšpiráciu k novým dobrodružstvám. Hodinky MARQ sú oslavou tých, ktorí neochvejne skúmajú neprebádané oblasti.

KVALITA

Náš ohlas v oblasti odolnosti, presnosti a spoľahlivosti stojí za hrdinstvom mnohých pilotov, námorníkov, prieskumníkov a športovcov. Našim produktom zverili vlastný život na najnebezpečnejších miestach Zeme. Aby sme si túto dôveru zaslúžili, dodržujeme prísne postupy, procesy a skúšky v oblasti vývoja, testovania a výroby.

KOLEKCIA MARQ SE ZRODILA VO VÝVOJOVOM CENTRA SPOLOČNOSTI GARMIN.
PRI KAŽDOM Z MODELOV MALI VÝVOJÁRI ÚPLNÚ KONTROLU NAD VŠETKÝMI OBLASŤAMI ICH VÝVOJA a VÝROBY.

Proces vývoja týchto vysoko kvalitných hodiniek je jedinečný - zahŕňa napríklad optické lepenie a nastavovanie, skúšky tlakom vody, tepelné skúšky alebo skúšky odolnosti voči nárazu a abrázii. Výsledkom je kvalita, ktorá posúva reputáciu značky Garmin na novú úroveň.

DIZAJN

Každý z modelov má unikátny vzhľad vyjadrujúci osobnosť, záujmy a ambície svojho majiteľa.

DALI SME DOHROMADY TIE NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A SKÚSENOSTI Z CELÉHO SVETA, ABY SME MOHLI VYTVORIŤ TIETO VÝNIMOČNÉ, SMART GPS HODINKY.

V kolekcii MARQ sa snúbia moderné technológie s vysoko kvalitnými materiálmi, ako sú titán, zafír, keramika, DLC povrch, tkaný nylon či talianska koža Vacchetta. Každé z hodiniek sú svojím prevedením inšpiratívne a unikátne.

Garmin Slovensko, 2020