MARQ ADVENTURER

SÚ ODMENOU ZA ŽIVOTNÝ ÚSPECH


PRVOTRIEDNE HODINÁRSKE MATERIÁLY A SPRACOVANIE, NADČASOVÝ VZHĽAD, DLHÁ ŽIVOTNOSŤ A ODOLNOSŤ, JEDINEČNÁ PONUKA FUNKCIÍ. 


CHOĎTE VLASTNOU CESTOU

SO ŠTÝLOVÝM 360° ZNAČENÍM LUNETY

VYDRŽÍ VIAC, AKO SI DOKÁŽETE PREDSTAVIŤ

VYROBENÉ Z TITÁNU TRIEDY 5

VYPUKLÉ ZAFÍROVÉ SKLÍČKO

POSKYTUJE DISPLEJU KRIŠTÁĽOVO ČISTÝ OBRAZ

VYNIKAJÚCI AMOLED DISPLEJ

S CITLIVÝM DOTYKOVÝM OVLÁDANÍM

UŽITE SI OUTDOOROVÉ
AKTIVITY

VĎAKA HYBRIDNÉMU REMIENKU Z KOŽE A GUMY FKM

VYBERTE SA VYŠŠIE

A KONTROLUJTE ÚROVEŇ OKYSLIČENIA KRVI
NA KAŽDOM KROKU VÝSTUPU

ŠTÝLOVÝ VZHĽAD

Neprehliadnuteľné luxusné inteligentné hodinky majú hybridný remienok z kože a gumy FKM, prémiový dotykový displej AMOLED, tradičné ovládacie tlačidlá a mimoriadne odolné puzdro s priemerom 46 mm vyrobené z titánu triedy 5.

VÝDRŽ BATÉRIE

Získajte neuveriteľnú výdrž vďaka dobíjateľnej lítiovej batérii, ktorá s vami udrží krok počas vašich dobrodružstiev. Konkrétne až 16 dní pri zapnutí otočením zápästia a 6 dní v režime nepretržitého zapnutia.

TECHNOLÓGIA SATIQ™
TECHNOLÓGIA SATIQ™

Viacpásmový systém GNSS s technológiou SatIQ poskytuje vynikajúcu presnosť určovania polohy v akomkoľvek prostredí a zároveň optimalizuje využitie batérie.

BAROMETER, KOMPAS, VÝŠKOMER...
BAROMETER, KOMPAS, VÝŠKOMER...

Navigáciu v teréne uľahčujú snímače ABC - výškomer na meranie nadmorskej výšky, barometer na sledovanie zmien počasia a kompas. Okrem toho sa všetky snímače dajú automaticky alebo manuálne kalibrovať.

FUNKCIA CLIMBPRO
FUNKCIA CLIMBPRO

Pomocou plánovača stúpaní v aplikácii ClimbPro môžete v reálnom čase sledovať informácie o aktuálnych a nadchádzajúcich stúpaniach vrátane sklonu terénu, vzdialenosti a prevýšenia.

FUNKCIA NEXTFORK™
FUNKCIA NEXTFORK™

Vďaka predinštalovaným mapám TopoActive Europe so sprievodcom NextFork sa rýchlejšie zorientujete na trase a uvidíte aj za ďalšiu zákrutu.

AKLIMATIZÁCIA
AKLIMATIZÁCIA

Tento doplnok zobrazuje aktuálnu nadmorskú výšku, ako aj aktuálnu aklimatizovanú nadmorskú výšku a súvisiace hodnoty pulzného oxymetra, srdcovej frekvencie a frekvencie dýchania. Získate tak prehľad o tom, ako sa vaše telo prispôsobuje zmenám nadmorskej výšky alebo teploty.

APLIKÁCIA EXPEDÍCIA
APLIKÁCIA EXPEDÍCIA 

S aplikáciou Expedícia môžete šetriť batériu a predĺžiť svoje výpravy do vzdialených oblastí o niekoľko týždňov.

TOPOGRAFICKÉ MAPY VIACERÝCH KONTINENTOV
TOPOGRAFICKÉ MAPY VIACERÝCH KONTINENTOV

S predinštalovanými mapami TopoActive Europe budete o svojej trase vedieť všetko. Získate prehľad o vrstevniciach, nadmorskej výške, vrcholoch, parkoch, pobreží, riekach, jazerách a ďalších geografických prvkoch. Stiahnite si viac máp cez Wi-Fi® kdekoľvek na svete. 

VÝPOČET OKRUŽNEJ TRASY
VÝPOČET OKRUŽNEJ TRASY

Do funkcie zadajte požadovanú vzdialenosť a zobrazia sa vám návrhy trasy, ktoré vás dovedú späť do východiskového bodu. Výpočet trasy Trendline™ podľa popularity zohľadňuje obľúbenosť trás a ponúka najobľúbenejšie trasy v oblasti.

NAVIGAČNÉ FUNKCIE
NAVIGAČNÉ FUNKCIE

Využite funkciu navigácie, ktorá dokáže automaticky vypočítať trasu do cieľa, alebo použite trasy naplánované v počítači alebo mobilnom telefóne, napríklad v mobilnej aplikácii mapy.cz a denníku Garmin Connect.

LYŽIARSKE MAPY
LYŽIARSKE MAPY

Vydajte sa za zábavou s predinštalovanými topografickými mapami. Zistite názvy a hodnotenia náročnosti zjazdoviek v 2 000 lyžiarskych oblastiach na celom svete.

42 000 GOLFOVÝCH IHRÍSK
42 000 GOLFOVÝCH IHRÍSK

Farebné mapy CourseView zobrazujú viac ako 42 000 golfových ihrísk z celého sveta. Môžete použiť tlačidlo Targeting alebo PlaysLike Distance.

ORIENTAČNÉ ŠPORTY
ORIENTAČNÉ ŠPORTY

Vďaka 360° lunete s kompasom a orientačným funkciám máte v podstate klasickú mapu s buzolou.

PORADCA PRE JET LAG
PORADCA PRE JET LAG

Využite rady týkajúce sa vystavenia sa svetlu, spánku a cvičenia, aby ste sa vyhli jet lagu počas cestovania. Zadajte údaje o svojej ceste do kalendára Garmin Connect™ v telefóne a sledujte, ako sa vaše telo prispôsobuje novému prostrediu (už čoskoro). 

MERANIE SRDCOVÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA
MERANIE SRDCOVÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA

Hodinky nepretržite merajú vašu tepovú frekvenciu a upozornia vás, ak je v pokojovom režime príliš nízka alebo príliš vysoká. Pomáha tiež merať, akú námahu vynakladáte počas aktivít, dokonca aj pri plávaní. 

FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™
FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™

Zaznamenajte dve minúty aktivity a zistite dôležité štatistiky, ako je srdcová frekvencia, variabilita srdcovej frekvencie, pulzný oxymeter, dýchanie a stres. Potom môžete vytvoriť správu s týmito štatistikami a zdieľať ich v aplikácii Garmin Connect v kompatibilnom telefóne. 

MONITORING SPÁNKU
MONITORING SPÁNKU

Meria dĺžku a kvalitu spánku, rozpoznáva fázy ľahkého a hlbokého spánku, spánok REM a vplyv spánku na dobíjanie telesnej batérie. Súčasťou hodnotenia je aj stanovenie skóre spánku alebo odporúčaní na zlepšenie.

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Optimalizujte svoje energetické rezervy pomocou údajov o srdcovom tepe, strese, spánku a ďalších údajov, aby ste vedeli posúdiť, kedy je čas na aktivitu a kedy na odpočinok.

MERANIE ZAŤAŽENIA ORGANIZMU
MERANIE ZAŤAŽENIA ORGANIZMU

Sledovanie variability srdcovej frekvencie je základom pre výpočet skóre stresu, ktoré vám povie, či máte pokojný, vyrovnaný alebo stresujúci deň.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE

K dispozícii sú vopred nahraté profily aktivít pre beh, cyklistiku, plávanie, lyžovanie, golf, turistiku, veslovanie, lezenie po stene a ďalšie. Každý šport používa vlastný športový profil so samostatnými nastaveniami obrazovky, funkcií a režimu výkonu. 

PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING
PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING

Na základe kvality spánku, regenerácie, tréningovej záťaže a ďalších faktorov zistíte, ako ste pripravení na tréning hneď po prebudení. Pomôže vám to zvážiť, či vás čaká deň plný tvrdého tréningu, alebo by ste mali radšej spomaliť. 

STAV HRV
STAV HRV

Získajte lepší prehľad o svojom celkovom zdravotnom stave, tréningu a regenerácii na základe variability srdcovej frekvencie počas spánku vďaka technológii vyvinutej naším tímom Firstbeat Analytics™.

STAV TRÉNINGU
STAV TRÉNINGU

Nové metriky, ako napríklad stav HRV, nedávna tréningová história a výkonnosť, vám poskytnú lepšiu predstavu o vašom celkovom úsilí a o tom, či trénujete efektívne, na maximum alebo nadmerne. 

ANIMOVANÉ CVIČENIA
ANIMOVANÉ CVIČENIA

Hodinky dokážu zobraziť animované cvičenia, napríklad kardio tréning, silový tréning, jogu a pilates a ďalšie. Vyberte si z vopred nahratých animovaných tréningov alebo si podľa potreby stiahnite ďalšie tréningy z aplikácie Garmin Connect™.

BĚŽECKÝ TRÉNER GARMIN COACH
BĚŽECKÝ TRÉNER GARMIN COACH

Bezplatné adaptívne tréningové plány ponúkajú poradenstvo od profesionálnych trénerov a prispôsobujú sa vašim potrebám a tréningovým cieľom. Tréningy sa synchronizujú s hodinkami priamo z aplikácie Garmin Connect.

FUNKCIA PACEPRO™
FUNKCIA PACEPRO™

Jedinečná funkcia PacePro vám umožňuje plánovať tempo pretekov s ohľadom na výškový profil trate. Umožňuje vám naplánovať rýchlejšie tempo z kopca a pomalšie tempo do kopca a je skvelou pomôckou na udržanie priemerného tempa na trati. 

VO2 MAX
VO2 MAX

Trénujte inteligentnejšie s indikátorom predpovedaného výkonu VO2 Max. Metrika zohľadňuje aj prípadné výkyvy výkonu spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou. 

FUNKCIA REAL-TIME STAMINA
FUNKCIA REAL-TIME STAMINA

Pomocou údajov o výdrži v reálnom čase môžete monitorovať a regulovať svoju námahu a vyhnúť sa nadmernej námahe na začiatku behu alebo jazdy. 

ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY
ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY

Pozrite si odporúčané denné tréningy počas celého týždňa. Po každom behu sa prispôsobia vášmu výkonu, regenerácii a nadchádzajúcim pretekom v kalendári Garmin Connect v telefóne. 

ODPORÚČANÉ ČASY ZOTAVENIA
ODPORÚČANÉ ČASY ZOTAVENIA

Po každom tréningu využite odporúčaný čas na regeneráciu, aby ste zistili, ako dlho potrebujete na zotavenie, kým budete pripravení na ďalší náročný tréning. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu, ako aj ďalšie faktory, napríklad stres, dennú aktivitu alebo spánok. 

LYŽOVANIE A SKIALPINIZMUS
LYŽOVANIE A SKIALPINIZMUS

Podrobné meranie a vyhodnocovanie bežeckého a zjazdového lyžovania a dokonca aj skialpinizmu alebo chôdze na snežniciach. Automatické vypínanie stopiek na vleku, štatistiky nastúpaných a zostúpených metrov a oveľa, oveľa viac. 

BĚŽECKÉ LYŽOVANIE
BĚŽECKÉ LYŽOVANIE

V spojení s pulzomerom HRM-Pro™ Plus (predáva sa samostatne) vám meranie lyžiarskeho výkonu pomôže zmerať aktuálnu tréningovú záťaž. 

SURFOVANIE NA VLNÁCH
SURFOVANIE NA VLNÁCH

Pre fanúšikov surfovania na vlnách máme športový profil, ktorý meria nielen počet jázd, ale aj dĺžku a rýchlosť surfovania na jednotlivých vlnách. Kompatibilita s aplikáciou Surfline Sessions™ a kamerou Surfline® s ďalšími možnosťami.

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete prijímať e-maily, textové správy a upozornenia priamo na hodinkách.

STOCK TRACKER
STOCK TRACKER

S aplikáciou Stocks môžete sledovať až 50 svojich obľúbených akcií priamo na zápästí. Jednoducho si na prvý pohľad skontrolujte ich ceny a sledujte trendy počas dňa. 

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™

Podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay umožňuje zadať do hodiniek běžnú platobnú kartu a bez karty a telefónu platiť na miestach s bezkontaktnými terminálmi pomocou hodiniek.

PREHRÁVAČ HUDBY
PREHRÁVAČ HUDBY

Zabudovaný hudobný prehrávač umožňuje prehrávať vlastné hudobné súbory a podporuje offline počúvanie streamovaných hudobných služieb Spotify, Deezer alebo Amazon Music (môže sa vyžadovať predplatné) vrátane počúvania bez použitia telefónu. 

OBCHOD CONNECT IQ™
OBCHOD CONNECT IQ™

Spárujte hodinky s kompatibilným zariadením a stiahnite si vlastné návrhy displeja, pridajte dátové polia a získajte aplikácie a príslušenstvo z obchodu Connect IQ Store. 

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Po spárovaní hodiniek s telefónom môžete v prípade nehody automaticky poslať správu svojim kontaktom pomocou funkcie detekcie nehody alebo poslať varovnú správu manuálne.

MARQ (Gen 2)
Zmeňte štýl svojich hodiniek vďaka ľahko vymeniteľným remienkom quickfit®
Zmeňte štýl svojich hodiniek vďaka ľahko vymeniteľným remienkom quickfit®
Upravte si zariadenie Garmin pomocou doplnkov a vzhľadov z obchodu Connect IQ™
Upravte si zariadenie Garmin pomocou doplnkov a vzhľadov z obchodu Connect IQ™

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.