MARQ COMMANDER 
– CARBON EDITION

SNAHA O DOKONALOSŤ MÁ NOVÉ MENO


ŽIADNA VÝZVA NIE JE PRÍLIŠ ŤAŽKÁ, ŽIADNY CIEĽ PRÍLIŠ VZDIALENÝ. CHCETE NAJVYŠŠIU KVALITU. CHCETE MODERNÉ SMART HODINKY, KTORÉ VYJADRUJÚ VAŠU VÁŠEŇ PRE POHYB.


BUĎTE O KROK VPRED
PRED SÚPERMI

VYROBENÉ Z KARBONOVÉHO BLOKU FUSED CARBON FIBER™

JASNÝ DÔKAZ VAŠEHO ODHODLANIA

ZNAČKY UTC NA LUNETE

VYPUKLÉ ZAFÍROVÉ SKLÍČKO

POSKYTUJE DISPLEJU KRIŠTÁĽOVO ČISTÝ OBRAZ

JASNÝ, SKVELE ČITATEĽNÝ
AMOLED DISPLEJ

S CITLIVÝM DOTYKOVÝM OVLÁDANÍM

HRAJTE ŠTÝLOVO

SO ŠTÝLOVÝM TKANÝM NYLONOVÝM REMIENKOM

BUĎTE VELITEĽOM
MISIE

S REŽIMOM STEALTH
A BALISTICKOU KALKULAČKOU

MARQ® Commaner (Gen 2) Carbon Edition
ŠTÝLOVÝ VZHĽAD

Moderné smart hodinky so špičkovým dotykovým displejom AMOLED určené pre vrcholových športovcov. 46 mm puzdro a luneta sú vyrobené z mimoriadne odolného materiálu Fused Carbon Fiber™.

VÝDRŽ BATÉRIE

Pri tréningu s vami udrží krok vďaka dobíjacej lítiovej batérii s neuveriteľnou výdržou. Konkrétne až 16 dní v režime smart hodiniek a až 42 hodín v režime GPS.

BALISTICKÁ KALKULAČKA APPLIED BALLISTICS®
BALISTICKÁ KALKULAČKA APPLIED BALLISTICS®

Predinštalovaná balistická kalkulačka Applied Ballistics® Ultralite cez aplikáciu Garmin AB Synapse™ ponúkne prístup k riešeniam na mierenie pri streľbe na dlhú vzdialenosť.

PODPORA NOČNÉHO VIDENIA
PODPORA NOČNÉHO VIDENIA

Displej sa dá ľahko prepínať medzi denným a nočným zobrazením a je čitateľný aj s okuliarmi na nočné videnie.

REŽIM STEALTH MODE
REŽIM STEALTH MODE

Funkcia Stealth Mode aktivuje skrytý režim, v ktorom hodinky fungujú ako normálne, ale neukladajú/nezdieľajú polohu GPS a vypínajú bezdrôtové komunikačné technológie.

FUNKCIA KILL SWITCH
FUNKCIA KILL SWITCH

Bezpečnostná funkcia umožňuje použiť špeciálnu kombináciu klávesov na rýchle vymazanie všetkých používateľských údajov v pamäti v prípade ohrozenia.

FUNKCIA JUMPMASTER
FUNKCIA JUMPMASTER

Táto funkcia pomáha parašutistom pri výsadkoch vo veľkých výškach určiť miesto výsadku a navigovať sa k cieľu po výsadku.

DVA FORMÁTY SÚRADNÍC
DVA FORMÁTY SÚRADNÍC

Jednoducho synchronizujte svoju polohu s ostatnými zobrazeniami súradníc WGS84 a MGRS na jednej obrazovke.

PROJEKTOVANIE BODU
PROJEKTOVANIE BODU

Funkcia umožňuje uložiť vzdialený bod na základe znalosti vzdialenosti a azimutu k nemu. Na tento bod sa potom dá navigovať.

DIRECT-TO NAVIGÁCIA
DIRECT-TO NAVIGÁCIA

Letecká funkcia umožňuje rýchle zadanie priamej navigácie do cieľa. Je možné vyhľadávať medzi vlastnými uloženými trasovými bodmi alebo bodmi z globálnej leteckej databázy. Pomocou možnosti Nearest (Najbližšie) môžete v prípade núdze vyhľadať a aktivovať navigáciu na najbližšie letisko.

INFORMÁCIE O POČASÍ
INFORMÁCIE O POČASÍ

Prístup k informáciám o počasí v letectve vrátane radarov NEXRAD, správ METAR a TAF a údajov o vetre, viditeľnosti, tlaku a ďalších.

ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY
ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY

Hodinky môžu poskytovať denné tréningové odporúčania. Môžete si vybrať, či chcete trénovať na základe bežeckého tempa, srdcovej frekvencie alebo cyklistického výkonu. Pre každý deň je tréning individuálne prispôsobený vašej výkonnosti a regenerácii.

TRÉNER GARMIN
TRÉNER GARMIN

Bezplatné adaptívne tréningové plány ponúkajú poradenstvo od profesionálnych trénerov a prispôsobujú sa vašim potrebám a tréningovým cieľom. Tréningy sa synchronizujú priamo do hodiniek z aplikácie Garmin Connect v telefóne.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE

K dispozícii sú vopred nahraté profily aktivít pre beh, cyklistiku, plávanie, lyžovanie, golf, turistiku, veslovanie, lezenie po stene a ďalšie. Každý šport používa vlastný športový profil so samostatnými nastaveniami obrazovky, funkcií a režimu napájania.

PREDIKCIA VÝSLEDKOV
PREDIKCIA VÝSLEDKOV

Na základe svojej bežeckej histórie a celkovej kondície odhadnite, aké by mohlo byť vaše tempo na 5 km, 10 km alebo dokonca polmaratón. Údaje o trendoch navyše ukazujú vplyv tréningu v priebehu času.

ANIMOVANÉ CVIČENIA
ANIMOVANÉ CVIČENIA

Hodinky dokážu zobraziť animácie cvičení pre kardio, silový tréning, jogu a pilates. Vyberte si z niekoľkých prednahraných cvičení alebo si vytvorte vlastné pomocou aplikácie Garmin Connect™.

VARIABILITA SRDCOVEJ FREKVENCIE
VARIABILITA SRDCOVEJ FREKVENCIE

Získajte lepší prehľad o svojom celkovom zdravotnom stave, tréningu a regenerácii sledovaním variability srdcovej frekvencie. Na analýzu VST používame technológiu vyvinutú tímom Firstbeat Analytics™.

VO2 MAX
VO2 MAX

Funkcia VO2 Max je k dispozícii aj pre trailové behy a môže zohľadniť akékoľvek výkyvy vo výkone spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou.

PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING
PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING

Po prebudení hodinky ukazujú, ako ste pripravení na tréning na základe kvality spánku, regenerácie, tréningovej záťaže a ďalších faktorov. To vám pomôže zvážiť, či vás čaká deň plný tvrdého tréningu, alebo by ste mali radšej spomaliť.

STAV TRÉNINGU
STAV TRÉNINGU

Funkčné ukazovatele, ako je stav variability srdcovej frekvencie (HRV) alebo tréningová história a výkonnosť, umožňujú získať lepší prehľad o efektivite tréningu, zložení tréningu a tréningovej záťaži.

FUNKCIA REAL-TIME STAMINA
FUNKCIA REAL-TIME STAMINA

Využite údaje o výdrži v reálnom čase, ktoré vám umožnia monitorovať a regulovať námahu. Zabráňte nadmernému vyčerpaniu na začiatku behu alebo jazdy.

MERANIE BEŽECKÉHO VÝKONU
MERANIE BEŽECKÉHO VÝKONU

Sledujte, aký bežecký výkon vo wattoch na trati vydávate. Môžete tak lepšie rozložiť svoje úsilie a vyladiť tréning. Nepotrebujete žiadne príslušenstvo.

TEMPO S KOREKCIOU SKLONU
TEMPO S KOREKCIOU SKLONU

Neprepáľte tempo hneď na začiatku. Upravte ho v členitom teréne tak, aby váš výkon zodpovedal plánu.

ASISTENT REGENERÁCIE
ASISTENT REGENERÁCIE

Po každom tréningu vám čas regenerácie ukáže, ako dlho sa musíte zotavovať, kým budete pripravení na ďalší tréning. Funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu, ako aj ďalšie faktory, ako je stres, denná aktivita alebo spánok.

PORADCA PRE JET LAG
PORADCA PRE JET LAG

Využite rady týkajúce sa vystavenia sa svetlu, spánku a cvičenia, aby ste sa vyhli jet lagu počas cestovania. Zadajte údaje o ceste do kalendára Garmin Connect a sledujte, ako sa vaše telo prispôsobuje novému prostrediu.

RANNÁ SPRÁVA
RANNÁ SPRÁVA

Hneď po prebudení získajte prehľad o svojom spánku, regenerácii a tréningovom pláne - spolu so stavom VST, tréningovou pripravenosťou a predpoveďou počasia. Správu si môžete prispôsobiť tak, aby zobrazovala údaje, ktoré vás zaujímajú.

DOPLNOK PRETEK
DOPLNOK PRETEK

Pripravte sa na preteky pomocou tréningových tipov, prispôsobených odporúčaných denných tréningov a odhadov času dokončenia na základe znalosti dátumu a trasy pretekov.

METRIKY VÝKONU
METRIKY VÝKONU

Sledujte odhad dynamiky behu, VO2 Max, pomoc pri regenerácii a ďalšie pokročilé tréningové ukazovatele.

SLEDOVANIE TEPU NA ZÁPÄSTÍ
SLEDOVANIE TEPU NA ZÁPÄSTÍ

Hodinky nepretržite zhromažďujú údaje o vašej srdcovej frekvencii a upozornia vás, ak je v pokojovom režime príliš nízka alebo príliš vysoká. Pomáha tiež merať, akú námahu vynakladáte počas aktivít, dokonca aj pri plávaní.

MONITORING SPÁNKU
MONITORING SPÁNKU

Meria dĺžku a kvalitu spánku, rozpoznáva fázy ľahkého a hlbokého spánku, spánok REM a vplyv spánku na dobíjanie telesnej batérie. Súčasťou hodnotenia je aj určenie skóre spánku alebo odporúčania na zlepšenie.

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Optimalizujte svoje energetické rezervy pomocou údajov o kolísaní srdcovej frekvencie, strese, spánku a ďalších údajov. To vám pomôže posúdiť, kedy je čas byť aktívny a kedy je čas na odpočinok.

STRESS SKÓRE
STRESS SKÓRE

Sledovanie variability srdcovej frekvencie je základom pre výpočet skóre stresu, ktoré vám povie, či máte pokojný, vyrovnaný alebo stresujúci deň.

OUTDOOR MAPS+
OUTDOOR MAPS+

Voliteľné predplatné Outdoor Maps+ ponúka prístup k prémiovým mapovým údajom a satelitným snímkam (len v USA) stiahnutým priamo do hodiniek.

TECHNOLÓGIA SATIQ™
TECHNOLÓGIA SATIQ™

Viacpásmový systém GPS s technológiou SatIQ poskytuje vynikajúcu presnosť určovania polohy v akomkoľvek prostredí a zároveň optimalizuje využitie batérie.

ZABUDOVANÉ SENZORY ABC
ZABUDOVANÉ SENZORY ABC

Navigáciu v teréne uľahčujú snímače ABC - výškomer na meranie nadmorskej výšky, barometer na sledovanie zmien počasia a kompas. Všetky snímače sa navyše dajú automaticky alebo manuálne kalibrovať.

AKLIMATIZÁCIA
AKLIMATIZÁCIA

Jedinečná funkcia PacePro umožňuje jednoducho plánovať tempo pretekov alebo tréningu na základe výškového profilu/sklonu bežeckej trasy.

FUNKCIA CLIMBPRO
FUNKCIA CLIMBPRO

Pomocou aplikácie ClimbPro môžete v reálnom čase sledovať informácie o aktuálnych a nadchádzajúcich stúpaniach vrátane sklonu terénu, vzdialenosti a prevýšenia.

FUNKCIA NEXTFORK™
FUNKCIA NEXTFORK™

Predinštalované mapy TopoActive so sprievodcom NextFork vám pomôžu rýchlejšie sa zorientovať a uľahčia vám navigáciu po trase a pohľad za ďalšiu zákrutu.

LYŽIARSKE MAPY
LYŽIARSKE MAPY

Vydajte sa za zábavou s predinštalovanými topografickými mapami. Zistite názvy a hodnotenia náročnosti zjazdoviek v 2 000 lyžiarskych oblastiach na celom svete. 

TOPOGRAFICKÉ MAPY VIACERÝCH KONTINENTOV
TOPOGRAFICKÉ MAPY VIACERÝCH KONTINENTOV

S predinštalovanými mapami TopoActive Europe budete o svojej trase vedieť všetko. Získate prehľad o vrstevniciach, nadmorskej výške, vrcholoch, parkoch, pobreží, riekach, jazerách a ďalších geografických prvkoch. Stiahnite si viac máp cez Wi-Fi® kdekoľvek na svete.

MAPY GOLFOVÝCH IHRÍSK
MAPY GOLFOVÝCH IHRÍSK

Databáza CourseView v pamäti hodiniek obsahuje viac ako 43 000 golfových ihrísk z celého sveta. Na ihrisku hodinky zobrazia vzdialenosti ku greenu/jamke, prekážky a ďalšie dôležité informácie.

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete prijímať e-maily, textové správy a upozornenia priamo na hodinkách. 

STOCK TRACKER
STOCK TRACKER

S aplikáciou Stocks môžete sledovať až 50 svojich obľúbených akcií priamo na zápästí. Jednoducho si na prvý pohľad skontrolujte ich ceny a sledujte trendy počas dňa. 

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™

Plaťte rýchlo a jednoducho pomocou bezkontaktných platieb Garmin Pay od podporovaných poskytovateľov.

PREHRÁVAČ HUDBY
PREHRÁVAČ HUDBY

Zabudovaný hudobný prehrávač umožňuje prehrávať vlastné hudobné súbory a podporuje offline počúvanie streamovaných hudobných služieb Spotify, Deezer alebo Amazon Music (môže sa vyžadovať predplatné) vrátane počúvania bez použitia telefónu. 

OBCHOD CONNECT IQ™
OBCHOD CONNECT IQ™

Po spárovaní s kompatibilným zariadením si môžete stiahnuť vlastné návrhy displeja, pridať dátové polia a získať doplnky z obchodu Connect IQ.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Po spárovaní hodiniek s telefónom môžete v prípade nehody automaticky odoslať správu svojim kontaktom pomocou funkcie detekcie nehody alebo poslať varovnú správu manuálne. 

MARQ (Gen 2) Commander Carbon
Zmeňte štýl svojich hodiniek vďaka ľahko vymeniteľným remienkom quickfit®
Zmeňte štýl svojich hodiniek vďaka ľahko vymeniteľným remienkom quickfit®
Upravte si zariadenie Garmin pomocou doplnkov a vzhľadov z obchodu Connect IQ™
Upravte si zariadenie Garmin pomocou doplnkov a vzhľadov z obchodu Connect IQ™

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.