Athlete MARQ

ODPÚTAJTE SA Z DAVU

Či už ste odhodlaní zvíťaziť alebo sa nechávate víťazmi inšpirovať, hodinky MARQ ™ Athlete vás odpútajú od vašich súperov. Žiadne iné luxusné moderné hodinky s chytrými funkciami sa nepochváli dobou regenerácie a dosiahnutou úrovňou VO2 Max na lunete hodiniek. Keď ste na neznámom mieste, podrobné mapy a navigovanie po obľúbených trasách vás dovedú na tie najlepšie miestne bežecké a cyklistické trasy. Ak si chcete dokonale vyladiť formu, potom vám pokročilé údaje o dynamike běhu a biometrika dodajú potrebné informácie. Ultraľahké titánové puzdro v kombinácii s vysoko kvalitným remienkom sú súčasne štýlové i pohodlné.
Hodinky MARQ™ Athlete sú skvelý pomocník a motivácia pre všetkých, ktorí zo seba chcú dostať to najlepšie.

Athlete

NAVRHNUTÉ PRE ŠPORTOVCOV

Ciferník hodiniek MARQ Athlete je navrhnutý pre športovcov. Týždenná ubehnutá vzdialenosť ukazuje, ako intenzívne trénujete, zatiaľ čo štatistiky o srdcovom tepe odhalia vašu kondíciu - aj počas odpočinku. Luneta s DLC povrchom je vybavená stupnicou so zobrazením hodnoty O2 Max a dobou regenerácie. Dáta na ciferníku hlásia aktuálnu fyzickú kondíciu, odpočítavajú čas k ďalšiemu náročnému tréningu a motivujú vás na dosiahnutie ďalšieho víťazstva.

MARQ Athlete 1

SLEDUJTE SVOJ TRÉNING

Informácie o tréningu a výkonnosti ešte nikdy neboli tak podrobné. Funkcia Race Predictor odhaduje, ako rýchlo zabehne ďalšie preteky, zatiaľ čo vyhodnotenie efektivity tréningu prezradí, či sa zlepšujete podľa svojich očakávaní. Výkonnostný športovci ocenia merania miery "odrazu" pri behu, dĺžky kroku a doby kontaktu so zemou. S hodinkami MARQ ™ Athlete môžete každý pretek bežať lepšie a chytrejšie.

MARQ Athlete 2

ZASLÚŽTE SA O MEDAILU

Ultraľahké titánové puzdro s priemerom 46mm s brúseným DLC povrchom a ukazovateľmi výkonu. Gumový remienok zaisťuje bezpečné upevnenie hodiniek počas ľubovoľného športu a pomáha optickému senzoru dosahovať čo najvyššiu presnosť merania srdcového tepu tak, aby sa ich majiteľ mohol sústrediť na výkon. Hodinky využijete nielen pri športe, vďaka štýlovému vzhľadu sa s nimi môžete chváliť každý deň aj mimo športovisk.

MARQ Athlete 3

CHYTRÉ A VÝKONNÉ

Celodenné sledovanie stresu. E-maily, textové správy a upozornenia. Úložisko hudby a podpora hudobných streamingových služieb, ako je Spotify®. Hodinky MARQ Athlete podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay™, takže k nákupu vám stačí mávnuť zápästím. Máte tak ďalšiu príležitosť ukázať svoju vášeň pre šport - a pritom si užívať výhody najmodernejších technológií.

MARQ Athlete

TECHNICKÉ PARAMETRE

Hmotnosť 94 g., Priemer displeja 30.4 mm, 12 dní výdrž v režime chytrých hodiniek, až 28 hodín výdrže s GPS, odolnosť proti vode 10 ATM, pamäť 32 GB, Bluetooth, WiFi, ANT +.
V cene navyše športový silikónový remienok.

MARQ Athlete

Garmin Slovensko, 2020