MARQ GOLFER

SÚ ODMENOU ZA ŽIVOTNÝ ÚSPECH


PRVOTRIEDNE HODINÁRSKE MATERIÁLY A SPRACOVANIE, NADČASOVÝ VZHĽAD, DLHÁ ŽIVOTNOSŤ A ODOLNOSŤ, JEDINEČNÁ PONUKA FUNKCIÍ.


NEUTÍCHAJÚCA TÚŽBA PO VÍŤAZSTVE

S 18 ZNAČKAMI JAMIEK VYRYTÝMI NA KERAMICKEJ LUNETE

VYDRŽÍ VIAC, AKO SI DOKÁŽETE PREDSTAVIŤ

VYROBENÉ Z TITÁNU TRIEDY 5

VYPUKLÉ ZAFÍROVÉ SKLÍČKO

POSKYTUJE DISPLEJU KRIŠTÁĽOVO ČISTÝ OBRAZ

VYNIKAJÚCI AMOLED DISPLEJ

S CITLIVÝM DOTYKOVÝM OVLÁDANÍM

ŠTÝLOVÝ VZHĽAD

UMOŽŇUJE HODINKY NOSIŤ NA ŠPORT AJ DO SPOLOČNOSTI

ZNÍŽTE SVOJ HENDIKEP

FUNKCIA VIRTUÁLNEHO CADDIEHO VÁM POMÔŽE VYBRAŤ V KAŽDEJ SITUÁCII SPRÁVNU PALICU 

ŠTÝLOVÝ VZHĽAD

Ukážte svetu, že golf je váš život. Luxusné smart hodinky majú tkaný nylonový remienok v troch odtieňoch zelenej farby, prémiový dotykový displej AMOLED, tradičné ovládacie tlačidlá a mimoriadne odolné puzdro s priemerom 46 mm vyrobené z titánu triedy 5.

VÝDRŽ BATÉRIE

Získajte neuveriteľnú výdrž vďaka dobíjateľnej lítiovej batérii, ktorá udrží krok s vaším tréningom. Konkrétne až 16 dní pri zapnutí otočením zápästia a 6 dní v režime nepretržitého zapnutia.

FUNKCIA VIRTUAL CADDIE
FUNKCIA VIRTUAL CADDIE

Získate asistenta a poradcu priamo na zápästí v spojení s kompatibilným smartfónom s rozhraním Bluetooth. Funkcia Virtual Caddie berie do úvahy rýchlosť a smer vetra a odporúča vhodnú palicu na základe vzdialenosti, ktorú bežne odpalujete. 

RÝCHLOSŤ A SMER VETRA
RÝCHLOSŤ A SMER VETRA

Hodinky dokážu zobraziť údaje o rýchlosti a smere vetra, čo výrazne uľahčí výber palice a smer odpalu.

42.000 PREDNAHRATÝCH IHRÍSK
42.000 PREDNAHRATÝCH IHRÍSK

Hodinky obsahujú 42 000 predinštalovaných farebných máp CourseView s golfovými ihriskami z celého sveta. Môžete si stiahnuť aktualizácie kurzov, ktoré najčastejšie hrávate. 

SLEDOVANIE ŠTATISTÍK PALÍC
SLEDOVANIE ŠTATISTÍK PALÍC

Spárujte hodinky s priloženými snímačmi na sledovanie palíc Approach® CT10 pre pokročilé funkcie sledovania úderov vrátane polohy, vzdialenosti a typu palice. 

VZDIALENOSŤ PLAYSLIKE
VZDIALENOSŤ PLAYSLIKE

Snímač vzdialenosti upravuje údaje o vzdialenosti tak, aby zohľadňovali zásahy do kopca alebo z kopca.

ZOBRAZENIE GREENU
ZOBRAZENIE GREENU

Senzor zobrazenia greenu poskytuje náhľad aktuálneho tvaru každého greenu z vašej aktuálnej pozície na ihrisku. 

PREHĽADNÉ ZOBRAZENIE
PREHĽADNÉ ZOBRAZENIE

Rýchly prehľad vzdialeností od začiatku, stredu a konca greenu, aby ste vždy vedeli, ako a čo hrať. 

PINPOINTER
PINPOINTER

Aj keď jamku nevidíte, PinPointer vás k nej dovedie, aby ste z každého úderu vyťažili čo najviac. 

ZOBRAZENIE PREKÁŽOK
ZOBRAZENIE PREKÁŽOK

Táto funkcia umožňuje rýchlo prechádzať jednotlivé prekážky na mape a sledovať dôležité údaje o vzdialenosti k nim. 

ÚDAJE O ČLENITOSTI GREENU
ÚDAJE O ČLENITOSTI GREENU

Pripravte si najlepšiu východiskovú pozíciu na odpalisku a pošlite loptičku do jamky pomocou údajov o nerovnostiach greenu. S aktívnym prémiovým predplatným v aplikácii Garmin Golf™ môžete vidieť sklon greenu priamo na svojom zariadení. 

PORADCA PRE JET LAG
PORADCA PRE JET LAG

Využite rady týkajúce sa vystavenia sa svetlu, spánku a cvičenia, aby ste sa vyhli jet lagu počas cestovania. Zadajte údaje o svojej ceste do kalendára Garmin Connect™ v telefóne a sledujte, ako sa vaše telo prispôsobuje novému prostrediu (už čoskoro). 

MERANIE SRDCOVÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA
MERANIE SRDCOVÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA

Hodinky nepretržite merajú vašu tepovú frekvenciu a upozornia vás, ak je v pokojovom režime príliš nízka alebo príliš vysoká. Pomáha vám tiež merať, aké úsilie vynakladáte počas aktivít, dokonca aj pri plávaní. 

FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™
FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™

Zaznamenajte dve minúty aktivity a zistite dôležité štatistiky, ako je srdcová frekvencia, variabilita srdcovej frekvencie, pulzný oxymeter, dýchanie a stres. Potom môžete vytvoriť správu s týmito štatistikami a zdieľať ich v aplikácii Garmin Connect v kompatibilnom telefóne.

MONITORING SPÁNKU
MONITORING SPÁNKU

Meria dĺžku a kvalitu spánku, rozpoznáva fázy ľahkého a hlbokého spánku, spánok REM a vplyv spánku na dobíjanie telesnej batérie. Súčasťou hodnotenia je aj stanovenie skóre spánku alebo odporúčaní na zlepšenie. 

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Optimalizujte svoje energetické rezervy pomocou údajov o srdcovom tepe, strese, spánku a ďalších údajov, aby ste vedeli posúdiť, kedy je čas na aktivitu a kedy na odpočinok. 

PULZNÝ OXYMETER
PULZNÝ OXYMETER

Sledujte údaje pulzného oxymetra, aby ste zistili, ako dobre sa vaša hladina kyslíka v krvi prispôsobuje redšiemu vzduchu vo vyšších nadmorských výškach. 

MERANIE ZAŤAŽENIA ORGANIZMU
MERANIE ZAŤAŽENIA ORGANIZMU

Sledovanie variability srdcovej frekvencie je základom pre výpočet skóre stresu, ktoré vám povie, či máte pokojný, vyrovnaný alebo stresujúci deň. 

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE

K dispozícii sú vopred nahraté profily aktivít pre beh, cyklistiku, plávanie, lyžovanie, golf, turistiku, veslovanie, lezenie po stene a ďalšie. Každý šport používa vlastný športový profil so samostatnými nastaveniami obrazovky, funkcií a režimu výkonu. 

PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING
PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING

Na základe kvality spánku, regenerácie, tréningovej záťaže a ďalších faktorov zistíte, ako ste pripravení na tréning hneď po prebudení. Pomôže vám to zvážiť, či vás čaká deň plný tvrdého tréningu, alebo by ste mali radšej spomaliť. 

STAV HRV
STAV HRV

Získajte lepší prehľad o svojom celkovom zdravotnom stave, tréningu a regenerácii na základe variability srdcovej frekvencie počas spánku vďaka technológii vyvinutej naším tímom Firstbeat Analytics™. 

STAV TRÉNINGU
STAV TRÉNINGU

Vďaka novým ukazovateľom, ako je stav HRV, nedávna tréningová história a výkonnosť, získate lepšiu predstavu o svojom celkovom úsilí a o tom, či trénujete efektívne, na maximum alebo nadmerne. 

ANIMOVANÉ CVIČENIA
ANIMOVANÉ CVIČENIA

Hodinky dokážu zobraziť animované cvičenia, napríklad kardio tréning, silový tréning, jogu a pilates a ďalšie. Vyberte si z vopred nahratých animovaných tréningov alebo si podľa potreby stiahnite ďalšie tréningy z aplikácie Garmin Connect™. 

BEŽECKÝ TRÉNER GARMIN COACH
BEŽECKÝ TRÉNER GARMIN COACH

Bezplatné adaptívne tréningové plány ponúkajú poradenstvo od profesionálnych trénerov a prispôsobujú sa vašim potrebám a tréningovým cieľom. Tréningy sa synchronizujú s hodinkami priamo z aplikácie Garmin Connect.

FUNKCIA PACEPRO™
FUNKCIA PACEPRO™

Jedinečná funkcia PacePro vám umožňuje plánovať tempo pretekov s ohľadom na výškový profil trate. Umožňuje vám naplánovať rýchlejšie tempo z kopca a pomalšie tempo do kopca a je skvelou pomôckou na udržanie priemerného tempa na trati.

VO2 MAX
VO2 MAX

Trénujte smart s indikátorom predpovedaného výkonu VO2 Max. Metrika zohľadňuje aj prípadné výkyvy výkonu spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou.

METRIKY VÝKONU
METRIKY VÝKONU

Sledujte pokročilé tréningové metriky, ktoré zahŕňajú odhad bežeckej dynamiky, VO2 Max, pomoc pri regenerácii a ďalšie. 

FUNKCIA REAL-TIME STAMINA
FUNKCIA REAL-TIME STAMINA

Pomocou údajov o výdrži v reálnom čase môžete monitorovať a regulovať svoju námahu a vyhnúť sa nadmernej námahe na začiatku behu alebo jazdy.

ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY
ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY

Pozrite si odporúčané denné tréningy počas celého týždňa. Po každom behu sa prispôsobia vášmu výkonu, regenerácii a nadchádzajúcim pretekom v kalendári Garmin Connect v telefóne. 

TECHNOLÓGIA SATIQ™
TECHNOLÓGIA SATIQ™

Viacpásmový systém GNSS s technológiou SatIQ poskytuje vynikajúcu presnosť určovania polohy v akomkoľvek prostredí a zároveň optimalizuje využitie batérie. 

BAROMETER, KOMPAS, VÝŠKOMER...
BAROMETER, KOMPAS, VÝŠKOMER...

Navigáciu v teréne uľahčujú snímače ABC - výškomer na meranie nadmorskej výšky, barometer na sledovanie zmien počasia a kompas. Okrem toho sa všetky snímače dajú automaticky alebo manuálne kalibrovať. 

TOPOGRAFICKÉ MAPY VIACERÝCH KONTINENTOV
TOPOGRAFICKÉ MAPY VIACERÝCH KONTINENTOV

S predinštalovanými mapami TopoActive Europe budete o svojej trase vedieť všetko. Získate prehľad o vrstevniciach, nadmorskej výške, vrcholoch, parkoch, pobreží, riekach, jazerách a ďalších geografických prvkoch. Stiahnite si viac máp cez Wi-Fi® kdekoľvek na svete. 

FUNKCIA CLIMBPRO
FUNKCIA CLIMBPRO

ClimbPro poskytuje podrobné informácie a štatistiky o výškovom profile plánovanej trasy. Funkcia rozdeľuje trasu na jednotlivé stúpania a pre každé z nich poskytuje podrobné informácie v reálnom čase vrátane zostávajúcich metrov na vrchol kopca. 

LYŽIARSKE MAPY
LYŽIARSKE MAPY

Vydajte sa za zábavou s predinštalovanými topografickými mapami. Prečítajte si názvy a hodnotenia náročnosti zjazdoviek v 2000 lyžiarskych oblastiach na celom svete. 

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete prijímať e-maily, textové správy a upozornenia priamo na hodinkách. 

STOCK TRACKER
STOCK TRACKER

S aplikáciou Stocks môžete sledovať až 50 svojich obľúbených akcií priamo na zápästí. Jednoducho si na prvý pohľad skontrolujte ich ceny a sledujte trendy počas dňa. 

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™

Podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay umožňuje zadať do hodiniek bežnú platobnú kartu a bez karty a telefónu platiť na miestach s bezkontaktnými terminálmi pomocou hodiniek. 

PREHRÁVAČ HUDBY
PREHRÁVAČ HUDBY

Zabudovaný hudobný prehrávač umožňuje prehrávať vlastné hudobné súbory a podporuje offline počúvanie streamovaných hudobných služieb Spotify, Deezer alebo Amazon Music (môže sa vyžadovať predplatné) vrátane počúvania bez použitia telefónu. 

OBCHOD CONNECT IQ™
OBCHOD CONNECT IQ™

Spárujte hodinky s kompatibilným zariadením a stiahnite si vlastné návrhy displeja, pridajte dátové polia a získajte aplikácie a príslušenstvo z obchodu Connect IQ Store. 

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Po spárovaní hodiniek s telefónom môžete v prípade nehody automaticky odoslať správu svojim kontaktom pomocou funkcie detekcie nehody alebo poslať varovnú správu manuálne. 

MARQ (Gen 2)
Zmena štýlu hodiniek pomocou ľahko vymeniteľných remienkov quickfit®
Zmena štýlu hodiniek pomocou ľahko vymeniteľných remienkov quickfit®
Upravte si zariadenie Garmin pomocou doplnkov a vzhľadov z obchodu Connect IQ™
Upravte si zariadenie Garmin pomocou doplnkov a vzhľadov z obchodu Connect IQ™

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.