MARQ Expedition

POVZNESTE VAŠU HRU

Či už hráte tour, alebo ste inšpirovaný tým kto ju hrá, MARQ® Golfer predstavuje vašu vášeň pre hru. Je to jediný moderný hodinkový nástroj so smart funkciami, s viac ako 41 000 prednahratými golfovými ihriskami a najpokročilejšími údajmi sledovania hry. Virtuálny Caddy vám povie, ako odpáliť a kam mieriť - dôveryhodný dôverník na vaše strane, keď sa práve usilujete o veľkolepý výsledok.
Keramická luneta zákazkovo vyleptaná 18-timi jamkovými značkami ukazuje ostatným, kde trávite svoj čas. Zatiaľ čo nylonový remienok s troma odtieňmi zelenej jacquard-weave poskytuje výnimočné upevnenie bez ohľadu, aká veľká je rana. Tak si choďte pre slávu. nikdy sa nedržte vzadu a noste luxusné hodinky, ktoré hovoria, že ste prišli vyhrať.

Expedition

HRAJTE A VYHRÁVAJTE

Tí, ktorí žijú hrou, si ich teraz môžu zobrať všade kam pôjdu. Golfovým ihriskom inšpirovaná farebná schéma a zákazkovo leptaná luneta MARQ Golfer, nenechá vašu vášeň bez povšimnutia. skóre vášho posledného kola bude jedinečne zobrazené na displeji ciferníka, takže môžete prežívať vzrušenie ešte dlho po 18. jamke.

MARQ Adventurer 1

ZLEPŠUJTE SA

Golf je oveľa viac ako váš handicap. Tieto hodinky to vedia. S viac ako 41 000 predinštalovanými ihriskami z celého sveta môžete s istotou vstúpiť na ktorúkoľvek odpalisko a cítiť sa, že tam patríte. Virtuálny Caddy vám pomôže pri výbere správnej palice analýzou rýchlosti a smeru vetra a minulého výkonu. A najpokrokovejšie údaje o sledovaní hier  znamenajú, že keď sa niekto opýta, ako ste hrali, môžete povedať viac ako len svoje konečné skóre.

MARQ Adventurer 2

NEOBMEDZUJTE SA

Titánový luneta a zafírové sklíčko ukazujú vašu úctu k hre na najvyššej úrovni. Vždy sa dozviete, kde sa nachádzate na ihrisku a čo je pred Vami s 18 jamkovými značkami vyrytými okolo ciferníka. Bezšvový tritónový zelený remienok vyrobený pomocou tradičných francúzskych techník odráža neustále úsilie o to, aby ste predviedli to najlepšie - bez ohľadu na to, akému súperovi čelíte.

MARQ Adventurer 3

CHYTRÉ A VÝKONNÉ

Celodenné sledovanie stresu. E-maily, textové správy a upozornenia. Úložisko hudby a streamingové služby, ako je Spotify. Hodinky MARQ Golfer podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay™, takže k nákupu vám stačí mávnuť zápästím. Máte tak ďalšiu príležitosť ukázať svoju vášeň pre dobrodružstvo - a pritom si užívať výhody najmodernejších technológií.

VENU

VYTVORTE SI VLASTNÝ ŠTÝL

Personalise your MARQ modern tool watch to fit your style and ambition with premium accessory bands and bracelets. Each is made from the highest-quality materials for durability and comfort, including Italian vacchetta and genuine Horween® leathers, brushed titanium, jacquard-weave nylon and performance silicone rubber. And each offers QuickFit® connections, so you can change your look in seconds, with no tools required. Finally, you have a timepiece as individual as you are — and just as uncompromising.

Prispôsobte si svoje moderné hodinky MARQ tak, aby vyhovovali vášmu štýlu a ambíciám pomocou prémiových doplnkových remienkov a náramkov. Každý z nich je vyrobený z najkvalitnejších materiálov pre dlhú životnosť a pohodlie, vrátane talianskej vacchetta a originálnj Horween® kože, titánu, nylonovej tkaniny a výkonného silikónového kaučuku. Každý z nich ponúka riešenie upevnenia - QuickFit®, takže si môžete zmeniť vzhľad za pár sekúnd bez potreby nástrojov. Nakoniec máte hodinky tak individuálne ako ste - a rovnako nekompromisné.

Adventurer MARQ

TECHNICKÉ PARAMETRE

Hmotnosť 88 g., Priemer displeja 30.4 mm, 12 dní výdrž v režime chytrých hodiniek, až 28 hodín výdrže s GPS, expedičný GPS režim s výdržou 4 týždne, odolnosť proti vode 10 ATM, pamäť 32 GB, Bluetooth, WiFi, ANT+. V cene navyše športový silikónový remienok. 

MARQ Golfer

Garmin Slovensko, 2020