MARQ GOLFER
– CARBON EDITION

SNAHA O DOKONALOSŤ POVYŠUJE HRU NA NOVÚ ÚROVEŇ


CHCETE UROBIŤ VŠETKO, ČO JE VO VAŠICH SILÁCH. V ŽIVOTNÝCH VÝZVACH CHCETE ZVÍŤAZIŤ. CHCETE NAJVYŠŠIU KVALITU. CHCETE MODERNÉ SMART HODINKY, KTORÉ VYJADRUJÚ VAŠU VÁŠEŇ PRE HRU.


BUĎTE O KROK VPRED
PRED SÚPERMI

VYROBENÉ Z KARBONOVÉHO BLOKU FUSED CARBON FIBER™

SÚ ZNAKOM VAŠEJ VÁŠNE

ZNAČKY 18 JAMIEK NA LUNETE

VYPUKLÉ ZAFÍROVÉ SKLÍČKO

POSKYTUJE DISPLEJU KRIŠTÁĽOVO ČISTÝ OBRAZ

JASNÝ, SKVELE ČITATEĽNÝ
AMOLED DISPLEJ

S CITLIVÝM DOTYKOVÝM OVLÁDANÍM

DOSTAŇTE SA MEDZI ELITU

S PERFOROVANÝM REMIENKOM Z HYBRIDNEJ KOŽE FKM

PODAJTE ŠPIČKOVÝ VÝKON

S FUNKCIAMI VIRTUÁLNEHO CADDIEHO A ČLENITOSŤOU GREENU

MARQ® Golfer (Gen 2) Carbon Edition
ŠTÝLOVÝ VZHĽAD

Ukážte svetu, že golf je váš život. Luxusné smart hodinky majú perforovaný remienok z hybridnej kože FKM, prémiový dotykový displej AMOLED s klasickými tlačidlami a 46 mm puzdro z mimoriadne odolného materiálu Fused Carbon Fiber™.

VÝDRŽ BATÉRIE

Pri tréningu s vami udrží krok vďaka dobíjacej lítiovej batérii s neuveriteľnou výdržou. Konkrétne až 16 dní v režime smart hodiniek a až 42 hodín v režime GPS.

FUNKCIA VIRTUAL CADDIE
FUNKCIA VIRTUAL CADDIE

Získajte odporúčania na výber palice na základe vetra, nadmorskej výšky, údajov o švihu a ďalších údajov. Nový graf rozptylu úderov vám rýchlo ukáže, aké prekážky vás pri hre s danou palicou ohrozujú.

RÝCHLOSŤ A SMER VETRA
RÝCHLOSŤ A SMER VETRA

Hodinky dokážu zobraziť údaje o rýchlosti a smere vetra, čo výrazne uľahčí výber palice a smer švihu.

VIAC AKO 43 000 PREDNAHRATÝCH IHRÍSK
VIAC AKO 43 000 PREDNAHRATÝCH IHRÍSK

Hodinky obsahujú viac ako 43 000 máp golfových ihrísk CourseView z celého sveta s pravidelnými bezplatnými aktualizáciami.

SLEDOVANIE ŠTATISTÍK PALÍC
SLEDOVANIE ŠTATISTÍK PALÍC

Spárujte hodinky s priloženými snímačmi na sledovanie palíc Approach® CT10 pre pokročilé funkcie sledovania úderov.

VYLEPŠENÁ FUNKCIA VZDIALENOSŤ PLAYSLIKE
VYLEPŠENÁ FUNKCIA VZDIALENOSŤ PLAYSLIKE

Pozrite si, akej vzdialenosti v skutočnosti zodpovedá každá rana po zohľadnení nadmorskej výšky a poveternostných podmienok.

ÚDAJE O ČLENITOSTI GREENU
ÚDAJE O ČLENITOSTI GREENU

Pripravte si najlepšiu východiskovú pozíciu na odpalisku a pošlite loptičku do jamky pomocou údajov o nerovnostiach greenu. S aktívnym prémiovým predplatným v aplikácii Garmin Golf™ môžete priamo na svojom zariadení vidieť sklon greenu.

PINPOINTER
PINPOINTER

Aj keď jamku nevidíte, PinPointer vás k nej dovedie, aby ste z každej rany vyťažili čo najviac.

ZOBRAZENIE PREKÁŽOK
ZOBRAZENIE PREKÁŽOK

Táto funkcia umožňuje rýchlo prechádzať jednotlivé prekážky na mape a sledovať dôležité údaje o vzdialenosti k nim.

ZOBRAZENIE GREENU
ZOBRAZENIE GREENU

Toto zobrazenie greenu poskytne náhľad skutočného tvaru každého greenu z vašej aktuálnej pozície na ihrisku.

ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY
ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY

Hodinky môžu poskytovať denné tréningové odporúčania. Môžete si vybrať, či chcete trénovať na základe bežeckého tempa, srdcovej frekvencie alebo cyklistického výkonu. Pre každý deň je tréning individuálne prispôsobený vašej výkonnosti a regenerácii.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE

Pomocou vopred nahraných profilov pre silový tréning, HIIT, jogu, beh a ďalšie aktivity si môžete vybudovať pevný základ pre zlepšenie svojej hry.

VARIABILITA SRDCOVEJ FREKVENCIE
VARIABILITA SRDCOVEJ FREKVENCIE

Získajte lepší prehľad o svojom celkovom zdravotnom stave, tréningu a regenerácii sledovaním variability srdcovej frekvencie. Na analýzu VST používame technológiu vyvinutú tímom Firstbeat Analytics™.

VO2 MAX
VO2 MAX

Funkcia VO2 Max je k dispozícii aj pre trailové behy a môže zohľadniť akékoľvek výkyvy vo výkone spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou.

PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING
PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING

Po prebudení hodinky ukazujú, ako ste pripravení na tréning na základe kvality spánku, regenerácie, tréningovej záťaže a ďalších faktorov. To vám pomôže zvážiť, či vás čaká deň plný tvrdého tréningu, alebo by ste mali radšej spomaliť.

STAV TRÉNINGU
STAV TRÉNINGU

Funkčné ukazovatele, ako je stav variability srdcovej frekvencie (HRV) alebo tréningová história a výkonnosť, umožňujú získať lepší prehľad o efektivite tréningu, zložení tréningu a tréningovej záťaži.

FUNKCIA REAL-TIME STAMINA
FUNKCIA REAL-TIME STAMINA

Využite údaje o výdrži v reálnom čase, ktoré vám umožnia monitorovať a regulovať námahu. Zabráňte nadmernému vyčerpaniu na začiatku behu alebo jazdy.

PORADCA PRE JET LAG
PORADCA PRE JET LAG

Využite rady týkajúce sa vystavenia sa svetlu, spánku a cvičenia, aby ste sa vyhli jet lagu počas cestovania. Zadajte údaje o ceste do kalendára Garmin Connect a sledujte, ako sa vaše telo prispôsobuje novému prostrediu.

RANNÁ SPRÁVA
RANNÁ SPRÁVA

Hneď po prebudení získajte prehľad o svojom spánku, regenerácii a tréningovom pláne - spolu so stavom VST, tréningovou pripravenosťou a predpoveďou počasia. Správu si môžete prispôsobiť tak, aby zobrazovala údaje, ktoré vás zaujímajú.

SLEDOVANIE TEPU NA ZÁPÄSTÍ
SLEDOVANIE TEPU NA ZÁPÄSTÍ

Hodinky nepretržite zhromažďujú údaje o vašej srdcovej frekvencii a upozornia vás, ak je v pokojovom režime príliš nízka alebo príliš vysoká. Pomáha tiež merať, akú námahu vynakladáte počas aktivít, dokonca aj pri plávaní.

MONITORING SPÁNKU
MONITORING SPÁNKU

Meria dĺžku a kvalitu spánku, rozpoznáva fázy ľahkého a hlbokého spánku, spánok REM a vplyv spánku na dobíjanie telesnej batérie. Súčasťou hodnotenia je aj určenie skóre spánku alebo odporúčania na zlepšenie.

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Optimalizujte svoje energetické rezervy pomocou údajov o kolísaní srdcovej frekvencie, strese, spánku a ďalších údajov. To vám pomôže posúdiť, kedy je čas byť aktívny a kedy je čas na odpočinok.

STRESS SKÓRE
STRESS SKÓRE

Sledovanie variability srdcovej frekvencie je základom pre výpočet skóre stresu, ktoré vám povie, či máte pokojný, vyrovnaný alebo stresujúci deň.

OUTDOOR MAPS+
OUTDOOR MAPS+

Voliteľné predplatné Outdoor Maps+ ponúka prístup k prémiovým mapovým údajom a satelitným snímkam (len v USA) stiahnutým priamo do hodiniek.

TECHNOLÓGIA SATIQ™
TECHNOLÓGIA SATIQ™

Viacpásmový systém GPS s technológiou SatIQ poskytuje vynikajúcu presnosť určovania polohy v akomkoľvek prostredí a zároveň optimalizuje využitie batérie.

LYŽIARSKE MAPY
LYŽIARSKE MAPY

Vydajte sa za zábavou s predinštalovanými topografickými mapami. Zistite názvy a hodnotenia náročnosti zjazdoviek v 2 000 lyžiarskych oblastiach na celom svete. 

TOPOGRAFICKÉ MAPY VIACERÝCH KONTINENTOV
TOPOGRAFICKÉ MAPY VIACERÝCH KONTINENTOV

S predinštalovanými mapami TopoActive Europe budete o svojej trase vedieť všetko. Získate prehľad o vrstevniciach, nadmorskej výške, vrcholoch, parkoch, pobreží, riekach, jazerách a ďalších geografických prvkoch. Stiahnite si viac máp cez Wi-Fi® kdekoľvek na svete.

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete prijímať e-maily, textové správy a upozornenia priamo na hodinkách. 

STOCK TRACKER
STOCK TRACKER

S aplikáciou Stocks môžete sledovať až 50 svojich obľúbených akcií priamo na zápästí. Jednoducho si na prvý pohľad skontrolujte ich ceny a sledujte trendy počas dňa. 

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™

Plaťte rýchlo a jednoducho pomocou bezkontaktných platieb Garmin Pay od podporovaných poskytovateľov.

PREHRÁVAČ HUDBY
PREHRÁVAČ HUDBY

Zabudovaný hudobný prehrávač umožňuje prehrávať vlastné hudobné súbory a podporuje offline počúvanie streamovaných hudobných služieb Spotify, Deezer alebo Amazon Music (môže sa vyžadovať predplatné) vrátane počúvania bez použitia telefónu. 

OBCHOD CONNECT IQ™
OBCHOD CONNECT IQ™

Po spárovaní s kompatibilným zariadením si môžete stiahnuť vlastné návrhy displeja, pridať dátové polia a získať doplnky z obchodu Connect IQ.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Po spárovaní hodiniek s telefónom môžete v prípade nehody automaticky odoslať správu svojim kontaktom pomocou funkcie detekcie nehody alebo poslať varovnú správu manuálne. 

MARQ (Gen 2) Golfer Carbon
Zmeňte štýl svojich hodiniek vďaka ľahko vymeniteľným remienkom quickfit®
Zmeňte štýl svojich hodiniek vďaka ľahko vymeniteľným remienkom quickfit®
Upravte si zariadenie Garmin pomocou doplnkov a vzhľadov z obchodu Connect IQ™
Upravte si zariadenie Garmin pomocou doplnkov a vzhľadov z obchodu Connect IQ™

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.