MARQ AVIATOR

SÚ ODMENOU ZA ŽIVOTNÝ ÚSPECH


PRVOTRIEDNE HODINÁRSKE MATERIÁLY A SPRACOVANIE, NADČASOVÝ VZHĽAD, DLHÁ ŽIVOTNOSŤ A ODOLNOSŤ, JEDINEČNÁ PONUKA FUNKCIÍ.


PREHĽAD O SVETOVOM ČASE

VĎAKA 24 HODINOVÉMU OZNAČENIU LUNETY

VYDRŽÍ VIAC, AKO SI DOKÁŽETE PREDSTAVIŤ

VYROBENÉ Z TITÁNU TRIEDY 5

VYPUKLÉ ZAFÍROVÉ SKLÍČKO

POSKYTUJE DISPLEJU KRIŠTÁĽOVO ČISTÝ OBRAZ

VYNIKAJÚCI AMOLED DISPLEJ

S CITLIVÝM DOTYKOVÝM OVLÁDANÍM

ŠTÝLOVÝ VZHĽAD

HODINKY SA DODÁVAJÚ S NÁRAMKOM Z TVRDENÉHO TITÁNU INŠPIROVANÝM LETECKOU TECHNIKOU

PORADCA PRE JET LAG

VÁM POMÔŽE AKLIMATIZOVAŤ SA V NOVOM ČASOVOM PÁSME

ŠTÝLOVÝ VZHĽAD

Čistý a nadčasový. Tieto špeciálne luxusné smart hodinky majú článkový náramok z tvrdeného titánu, prémiový dotykový displej AMOLED, tradičné ovládacie tlačidlá a mimoriadne odolné puzdro s priemerom 46 mm z titánu triedy 5. 

VÝDRŽ BATÉRIE

Získajte neuveriteľnú výdrž vďaka dobíjateľnej lítiovej batérii, ktorá s vami udrží krok počas vašich dobrodružstiev. Konkrétne až 16 dní pri zapnutí otočením zápästia a 6 dní v režime nepretržitého zapnutia.

NAVIGÁCIA PRIAMO NA BOD
NAVIGÁCIA PRIAMO NA BOD

Navigujte sa priamo na miesto alebo bod trasy z globálnej leteckej databázy. Alebo vyberte funkciu Najbližšie a aktivujte trasu na najbližšie letisko.

POHYBLIVÁ MAPA
POHYBLIVÁ MAPA

Posúvajte sa po pohyblivej mape a ťuknutím na body trasy zobrazte informácie. Navyše budete mať k dispozícii radarové snímky NEXRAD pozdĺž trasy.

PORADCA PRE JET LAG
PORADCA PRE JET LAG

Využite rady týkajúce sa vystavenia sa svetlu, spánku a cvičenia, aby ste sa vyhli jet lagu počas cestovania. Zadajte údaje o svojej ceste do kalendára Garmin Connect™ v telefóne a sledujte, ako sa vaše telo prispôsobuje novému prostrediu (už čoskoro). 

INFORMÁCIE O POČASÍ
INFORMÁCIE O POČASÍ

Sledujte údaje o počasí v letectve vrátane správ METAR, TAF a MOS. Budete mať prehľad o vetre, viditeľnosti, tlaku a ďalších parametroch. 

FUNKCIA METEOGRAM
FUNKCIA METEOGRAM

Pozrite si grafické znázornenie predpovedí MOS pre konkrétne letiská vrátane trendov zmien teploty, vetra, rosného bodu, oblačnosti, pravdepodobnosti zrážok a ďalších údajov. 

ILS INDIKÁTOR
ILS INDIKÁTOR

Pri lete na cieľové letisko použite indikátor ILS a skontrolujte, či ste vpravo alebo vľavo od osi klesania. 

PULZNÝ OXYMETER
PULZNÝ OXYMETER

Sledujte údaje pulzného oxymetra, aby ste zistili, ako dobre sa vaša hladina kyslíka v krvi prispôsobuje redšiemu vzduchu vo vyšších nadmorských výškach. 

INFORMÁCIE O LETISKU
INFORMÁCIE O LETISKU

Pozrite sa na orientáciu dráhového systému (vrátane údajov o vetre), dĺžky dráh a letiskovej frekvencie, keď sa blížite k cieľovému letisku. 

BAROMETRICKÝ VÝŠKOMER
BAROMETRICKÝ VÝŠKOMER

Skontrolujte, či ste dosiahli požadovanú nadmorskú výšku - alebo nastavte vibračné upozornenie, ktoré vás upozorní na dosiahnutie nadmorskej výšky na použitie kyslíka. 

LETOVÝ ZÁZNAMNÍK
LETOVÝ ZÁZNAMNÍK

Automatické spustenie záznamu letu pri vzlete. Po pristátí sa dátum, celkový čas letu a údaje o trase automaticky prenesú na vaše konto flyGarmin.com®. 

NÚDZOVÝ REŽIM
NÚDZOVÝ REŽIM

Po aktivácii zobrazuje optimálnu rýchlosť kĺzania, odhadovanú vzdialenosť kĺzania a čas letu v prípade vypnutia motora. Podľa ukazovateľa smeru sa dostanete na najbližšie letisko a na zoznam alternatívnych letísk. 

KONFIGUROVATEĽNÉ UPOZORNENIA
KONFIGUROVATEĽNÉ UPOZORNENIA

Nastavte si vlastné upozornenia na nové správy METAR a TAF, keď sa zmenia podmienky na cieľovom letisku, keď zložka bočného vetra prekročí povolený limit atď. 

UPOZORNENIA A ČASOVAČE
UPOZORNENIA A ČASOVAČE

Nastavte si ručne vibračné upozornenie na prepnutie palivových nádrží alebo vykonanie iných dôležitých úkonov. 

UTC A ČASOVÉ PÁSMA
UTC A ČASOVÉ PÁSMA

Zostaňte v obraze vďaka zobrazeniu času UTC a viacerým časovým pásmam priamo na hodinkách. 

PRENOS LETOVÉHO PLÁNU
PRENOS LETOVÉHO PLÁNU

Preneste svoj letový plán z aplikácie Garmin Pilot™ do hodiniek MARQ Aviator a zobrazte si zoznam bodov trasy. 

MERANIE SRDCOVÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA
MERANIE SRDCOVÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA

Hodinky nepretržite merajú vašu tepovú frekvenciu a upozornia vás, ak je v pokojovom režime príliš nízka alebo príliš vysoká. Pomáha vám tiež merať, aké úsilie vynakladáte počas aktivít, dokonca aj pri plávaní. 

MERANIE FREKVENCIE DÝCHANIA
MERANIE FREKVENCIE DÝCHANIA

Hodinky merajú a zaznamenávajú frekvenciu dýchania počas dňa a počas spánku. Hodinky obsahujú aj dychové cvičenia, ktoré vám pomôžu správne dýchať alebo zmierniť vysoký stres. 

FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™
FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™

Zaznamenajte dve minúty aktivity a zistite dôležité štatistiky, ako je srdcová frekvencia, variabilita srdcovej frekvencie, pulzný oxymeter, dýchanie a stres. Potom môžete vytvoriť správu s týmito štatistikami a zdieľať ich v aplikácii Garmin Connect v kompatibilnom telefóne. 

MERANIE ZAŤAŽENIA ORGANIZMU
MERANIE ZAŤAŽENIA ORGANIZMU

Sledovanie variability srdcovej frekvencie je základom pre výpočet skóre stresu, ktoré vám povie, či máte pokojný, vyrovnaný alebo stresujúci deň. 

MONITORING SPÁNKU
MONITORING SPÁNKU

Meria dĺžku a kvalitu spánku, rozpoznáva fázy ľahkého a hlbokého spánku, spánok REM a vplyv spánku na dobíjanie telesnej batérie. Súčasťou hodnotenia je aj hodnotenie spánku alebo odporúčania na zlepšenie. 

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Optimalizujte svoje energetické rezervy pomocou údajov o srdcovom tepe, strese, spánku a ďalších údajov, aby ste vedeli posúdiť, kedy je čas na aktivitu a kedy na odpočinok. 

SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU
SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU

Zaznamenávajte si denný príjem tekutín, aby ste nezanedbali hydratáciu. Ak nastavíte automatický cieľ, hodinky poskytnú aj odhad straty tekutín počas fyzických aktivít a cieľ denného príjmu tekutín sa podľa toho automaticky upraví. 

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE

K dispozícii sú vopred nahraté profily aktivít pre beh, cyklistiku, plávanie, lyžovanie, golf, turistiku, veslovanie, lezenie po stene a ďalšie. Každý šport používa vlastný športový profil so samostatnými nastaveniami obrazovky, funkcií a režimu výkonu. 

PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING
PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING

Na základe kvality spánku, regenerácie, tréningovej záťaže a ďalších faktorov zistíte, ako ste pripravení na tréning hneď po prebudení. Pomôže vám to zvážiť, či vás čaká deň plný tvrdého tréningu, alebo by ste mali radšej spomaliť. 

STAV HRV
STAV HRV

Získajte lepší prehľad o svojom celkovom zdravotnom stave, tréningu a regenerácii na základe variability srdcovej frekvencie počas spánku vďaka technológii vyvinutej naším tímom Firstbeat Analytics™. 

STAV TRÉNINGU
STAV TRÉNINGU

Vďaka novým ukazovateľom, ako je stav HRV, nedávna tréningová história a výkonnosť, získate lepšiu predstavu o svojom celkovom úsilí a o tom, či trénujete efektívne, na maximum alebo nadmerne. 

BĚŽECKÝ VÝKON
BĚŽECKÝ VÝKON

Svoj bežecký výkon si môžete priebežne merať priamo na zápästí. Stačí k hodinkám pridať snímač bežeckej dynamiky alebo pulzomer HRM-Pro™ Plus. 

ANIMOVANÉ CVIČENIA
ANIMOVANÉ CVIČENIA

Hodinky dokážu zobraziť animované cvičenia, napríklad kardio tréning, silový tréning, jogu a pilates a ďalšie. Vyberte si z vopred nahratých animovaných tréningov alebo si podľa potreby stiahnite ďalšie tréningy z aplikácie Garmin Connect™. 

BEŽECKÝ TRÉNER GARMIN COACH
BEŽECKÝ TRÉNER GARMIN COACH

Bezplatné adaptívne tréningové plány ponúkajú poradenstvo od profesionálnych trénerov a prispôsobujú sa vašim potrebám a tréningovým cieľom. Tréningy sa synchronizujú s hodinkami priamo z aplikácie Garmin Connect. 

PREDIKCIA VÝSLEDKOV
PREDIKCIA VÝSLEDKOV

Na základe svojej bežeckej histórie a celkovej kondície odhadnite, aké by mohlo byť vaše tempo na 5 km, 10 km alebo dokonca polmaratón. Okrem toho údaje o trendoch ukazujú vplyv školenia v priebehu času. 

FUNKCIA PACEPRO™
FUNKCIA PACEPRO™

Jedinečná funkcia PacePro vám umožňuje plánovať tempo pretekov s ohľadom na výškový profil trate. Umožňuje vám naplánovať rýchlejšie tempo z kopca a pomalšie tempo do kopca a je skvelou pomôckou na udržanie priemerného tempa na trati. 

VO2 MAX
VO2 MAX

Trénujte inteligentnejšie s indikátorom predpovedaného výkonu VO2 Max. Metrika zohľadňuje aj prípadné výkyvy výkonu spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou. 

ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY
ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY

Pozrite si odporúčané denné tréningy počas celého týždňa. Po každom behu sa prispôsobia vášmu výkonu, regenerácii a nadchádzajúcim pretekom v kalendári Garmin Connect v telefóne. 

FUNKCIA REAL-TIME STAMINA
FUNKCIA REAL-TIME STAMINA

Pomocou údajov o výdrži v reálnom čase môžete monitorovať a regulovať svoju námahu a vyhnúť sa nadmernej námahe na začiatku behu alebo jazdy. 

TECHNOLÓGIA SATIQ™
TECHNOLÓGIA SATIQ™

Viacpásmový systém GNSS s technológiou SatIQ poskytuje vynikajúcu presnosť určovania polohy v akomkoľvek prostredí a zároveň optimalizuje využitie batérie. 

BAROMETER, KOMPAS, VÝŠKOMER...
BAROMETER, KOMPAS, VÝŠKOMER...

Navigáciu v teréne uľahčujú snímače ABC - výškomer na meranie nadmorskej výšky, barometer na sledovanie zmien počasia a kompas. Okrem toho sa všetky snímače dajú automaticky alebo manuálne kalibrovať. 

FUNKCIA CLIMBPRO
FUNKCIA CLIMBPRO

Pomocou plánovača stúpaní v aplikácii ClimbPro môžete v reálnom čase sledovať informácie o aktuálnych a nadchádzajúcich stúpaniach vrátane sklonu terénu, vzdialenosti a prevýšenia. 

TOPOGRAFICKÉ MAPY VIACERÝCH KONTINENTOV
TOPOGRAFICKÉ MAPY VIACERÝCH KONTINENTOV

S predinštalovanými mapami TopoActive Europe budete o svojej trase vedieť všetko. Získate prehľad o vrstevniciach, nadmorskej výške, vrcholoch, parkoch, pobreží, riekach, jazerách a ďalších geografických prvkoch. Stiahnite si viac máp cez Wi-Fi® kdekoľvek na svete. 

LYŽIARSKE MAPY
LYŽIARSKE MAPY

Vydajte sa za zábavou s predinštalovanými topografickými mapami. Zistite názvy a hodnotenia náročnosti zjazdoviek v 2000 lyžiarskych oblastiach na celom svete. 

MAPY GOLFOVÝCH IHRÍSK
MAPY GOLFOVÝCH IHRÍSK

Farebné mapy CourseView zobrazujú viac ako 42 000 golfových ihrísk z celého sveta. Môžete využiť funkciu Targeting Button alebo PlaysLike Distance. 

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete prijímať e-maily, textové správy a upozornenia priamo na hodinkách. 

STOCK TRACKER
STOCK TRACKER

S aplikáciou Stocks môžete sledovať až 50 svojich obľúbených akcií priamo na zápästí. Jednoducho si na prvý pohľad skontrolujte ich ceny a sledujte trendy počas dňa. 

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™

Podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay umožňuje zadať do hodiniek bežnú platobnú kartu a bez karty a telefónu platiť na miestach s bezkontaktnými terminálmi pomocou hodiniek. 

PREHRÁVAČ HUDBY
PREHRÁVAČ HUDBY

Zabudovaný hudobný prehrávač umožňuje prehrávať vlastné hudobné súbory a podporuje offline počúvanie streamovaných hudobných služieb Spotify, Deezer alebo Amazon Music (môže sa vyžadovať predplatné) vrátane počúvania bez použitia telefónu. 

OBCHOD CONNECT IQ™
OBCHOD CONNECT IQ™

Spárujte hodinky s kompatibilným zariadením a stiahnite si vlastné návrhy displeja, pridajte dátové polia a získajte aplikácie a príslušenstvo z obchodu Connect IQ Store. 

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Po spárovaní hodiniek s telefónom môžete v prípade nehody automaticky odoslať správu svojim kontaktom pomocou funkcie detekcie nehody alebo poslať varovnú správu manuálne. 

MARQ (Gen 2)
Zmena štýlu hodiniek pomocou ľahko vymeniteľných remienkov quickfit®
Zmena štýlu hodiniek pomocou ľahko vymeniteľných remienkov quickfit®
Upravte si zariadenie Garmin pomocou doplnkov a vzhľadov z obchodu Connect IQ™
Upravte si zariadenie Garmin pomocou doplnkov a vzhľadov z obchodu Connect IQ™

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.