MARQ Captain

S KORMIDLOM V RUKÁCH

Či už vyhrávate regaty alebo vás len inšpirujú, hodinky MARQ ™ Captain sú dôkazom vašej lásky
k moru. Chytré a luxusné jachtárske hodinky s pokročilými námornými funkciami, ktoré pri tradičných hodinkách nenájdete. Revolučné regatové stopky spolupracujúce s GPS určia štart ako nikdy predtým. Asistent križovania a tlačidlo Muž cez palubu sú určené pre tých, ktorí žijú
s kormidlom v rukách. Hodinky si zamilujete nielen vďaka unikátnym námorným funkciám, ale aj keramickej lunete alebo štýlovému tkanému remienkuz, ktorý je vyrobený umelcami na juhu Francúzska. Tieto skvelé hodinky nabité funkciami zaručujú špičkový výkon v akýchkoľvek podmienkach.

Captain

CHOPTE SA KORMIDLA

Na prednej strane hodiniek MARQ Captain, ktorú obklopuje sýto modrá námornícká farebná schéma, sa zobrazuje aktuálne počasie. Informácie o rýchlosti vetra a tiež o teplote, či prílive vám môžu pomôcť sa na základe jediného pohľadu rozhodnúť, či sú podmienky vhodné ku dňu strávenom na vode. Keramický rám je opatrený časovačom, ktorý je novo vybavený technológiou GPS, aby bol presný štart v podstate automatický. Je prvý svojho druhu a dáva posádke schopnosť vyraziť zo štartovej čiary presne a v ideálnej pozícii. 

MARQ Captain 1

AKÝ VANIE VIETOR?

Vylepšite svoju taktiku s doteraz nevídaným množstvom informácií
o poveternostných podmienkach. Asistent križovania vás informuje
o zmene vetra na vašom zápästí. S istotou viete, či križujete po vetre alebo proti vetru. S hodinkami môžete optimalizovať kurz a napnúť plachty na maximálnu rýchlosť. 

MARQ Captain 2

HODINKY BEZ KONKURENCIE

Dokonale brúsené titánové puzdro s priemerom 46 mm dopĺňa leštená luneta v námorníckej modrej. Hodinky sú bezpečne pripevnené
k vášmu zápästiu tkaným nylonovým remienkom, odolným proti vode. Štýlový vzhľad, vysoká odolnosť a precízne spracovanie sú vlastnosti, vďaka ktorým nebudete chcieť hodinky zložiť z ruky, či už ste na palube alebo na brehu.

MARQ Captain 3

CHYTRÉ A VÝKONNÉ

Celodenné sledovanie stresu. E-maily, textové správy a upozornenia. Úložisko hudby a streamingové služby, ako je Spotify. Hodinky MARQ Captain podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay™, takže k nákupu vám stačí mávnuť zápästím. Máte tak ďalšiu príležitosť ukázať svoju vášeň pre plavbu - a pritom si užívať výhody najmodernejších technológií.

Captain MARQ

TECHNICKÉ PARAMETRE

Hmotnosť 88 g., Priemer displeja 30.4 mm, 12 dní výdrž v režime chytrých hodiniek, až 28 hodín výdrže s GPS, odolnosť proti vode 10 ATM, pamäť 32 GB, Bluetooth, WiFi, ANT +.
V cene navyše športový silikónový remienok. 

MARQ Captain

Garmin Slovensko, 2020