MARQ CAPTAIN

SÚ ODMENOU ZA ŽIVOTNÝ ÚSPECH


PRVOTRIEDNE HODINÁRSKE MATERIÁLY A SPRACOVANIE, NADČASOVÝ VZHĽAD, DLHÁ ŽIVOTNOSŤ A ODOLNOSŤ, JEDINEČNÁ PONUKA FUNKCIÍ.


S KORMIDLOM V RUKÁCH

S KERAMICKOU LUNETOU A ČASOVÝMI ZNAČKAMI NA ODPOČÍTAVANIE ŠTARTU REGATY

VYDRŽÍ VIAC, AKO SI DOKÁŽETE PREDSTAVIŤ

VYROBENÉ Z TITÁNU TRIEDY 5

VYPUKLÉ ZAFÍROVÉ SKLÍČKO

POSKYTUJE DISPLEJU KRIŠTÁĽOVO ČISTÝ OBRAZ

VYNIKAJÚCI AMOLED DISPLEJ

S CITLIVÝM DOTYKOVÝM OVLÁDANÍM

ŠTÝLOVÝ VZHĽAD

SO ŠTÝLOVÝM TKANÝM NYLONOVÝM REMIENKOM SA MÔŽETE VYDAŤ NA MORE AJ DO SPOLOČNOSTI

VYPLÁVAJTE NA MORE

SPÁRUJTE HODINKY S NÁMORNOU ELEKTRONIKOU GARMIN 

ŠTÝLOVÝ VZHĽAD

Luxusné smart hodinky pre kapitánov majú tkaný nylonový remienok v pretekárskom štýle a prémiový dotykový displej AMOLED s tradičnými ovládacími tlačidlami. Extrémne odolné 46 mm puzdro je vyrobené z titánu triedy 5. 

VÝDRŽ BATÉRIE

Získajte neuveriteľnú výdrž vďaka dobíjateľnej lítiovej batérii, ktorá s vami udrží krok na výpravách. Konkrétne až 16 dní pri zapnutí otočením zápästia a 6 dní v režime nepretržitého zapnutia.

ODPOČÍTAVANIE ŠTARTU REGATY
ODPOČÍTAVANIE ŠTARTU REGATY

Sledujte odpočítavanie času do oznámenia o štarte, zatiaľ čo GPS vám poskytne informácie o ideálnom mieste, odkiaľ štartovať. 

STREAMOVANIE ÚDAJOV
STREAMOVANIE ÚDAJOV

Pripojením MARQ Captain ku kompatibilným námorným zariadeniam môžete sledovať hĺbku, otáčky motora, rýchlosť, smer vetra, vlastné údaje a ďalšie údaje priamo na zápästí. 

MUŽ CEZ PALUBU
MUŽ CEZ PALUBU

Pád človeka cez palubu môžete ľahko označiť stlačením tlačidla. Smerová šípka a počítadlo vzdialenosti potom umožňujú rýchlu záchranu. 

OVLÁDANIE AUTOPILOTA
OVLÁDANIE AUTOPILOTA

Vďaka prepojeniu hodiniek s autopilotom Garmin môžete hodinky používať na riadenie lode alebo aktivovať navigáciu po trase, keď nie ste pri kormidle. 

AUDIO PREPOJENIE S FUSION-LINK™
AUDIO PREPOJENIE S FUSION-LINK™

Ovládajte palubný zábavný systém z hodiniek pomocou integrovanej aplikácie Fusion-Link™ Lite. 

PREPOJENIE S NÁMORNOU ELEKTRONIKOU
PREPOJENIE S NÁMORNOU ELEKTRONIKOU

Hodinky MARQ Captain môžete pripojiť k vybraným kompatibilným chartplotterom Garmin a diaľkovo ovládať hlavné funkcie multifunkčného displeja, ako je zväčšenie mapy, rozloženie displeja, Stereo Fusion®, autopilot a ďalšie. 

OZNAČOVANIE BODOV TRASY
OZNAČOVANIE BODOV TRASY

Keď chcete uložiť dôležité miesto na vode, nemusíte hneď bežať ku kormidlu. Trasové body môžete do chartplotteru ukladať aj pomocou hodiniek. 

FUNKCIA GARMIN SAILASSIST™
FUNKCIA GARMIN SAILASSIST™

Zúčastňujete sa regaty? Hodinky vám pomôžu nielen so správnym načasovaním štartu, ale dokážu štart aj vizualizovať. Vytvorte si virtuálnu štartovaciu čiaru a nechajte sa hodinkami navigovať na správny čas a na správnu trať na štartovacej čiare. K dispozícii je aj asistent pre plavbu, ktorý vám pomôže s taktikou plavby. 

UPOZORNENIA A ALARMY
UPOZORNENIA A ALARMY

Hodinky MARQ Captain vás upozornia na okamžité zmeny prílivu a odlivu a ťahanie kotvy, aby ste mali lepší prehľad o situácii na vode. 

ASISTENT KRIŽOVANIA
ASISTENT KRIŽOVANIA

Zdokonaľte svoju taktiku vďaka funkciám plachtenia, ako je asistent plavby, ktorý vám umožní využiť každý pohyb vetra. 

PODROBNÉ NÁMORNÉ MAPY
PODROBNÉ NÁMORNÉ MAPY

Hodinky MARQ Captain podporujú prémiové pobrežné mapy s integrovanými údajmi Navionics®. 

MERANIE SRDCOVÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA
MERANIE SRDCOVÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA

Hodinky nepretržite merajú vašu tepovú frekvenciu a upozornia vás, ak je v pokojovom režime príliš nízka alebo príliš vysoká. Pomôže vám tiež zmerať, aké úsilie vynakladáte počas aktivít, dokonca aj pri plávaní. 

FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™
FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™

Zaznamenajte dve minúty aktivity a zistite dôležité štatistiky, ako je srdcová frekvencia, variabilita srdcovej frekvencie, pulzný oxymeter, dýchanie a stres. Potom môžete vytvoriť správu s týmito štatistikami a zdieľať ich v aplikácii Garmin Connect v kompatibilnom telefóne. 

MONITORING SPÁNKU
MONITORING SPÁNKU

Meria dĺžku a kvalitu spánku, rozpoznáva fázy ľahkého a hlbokého spánku, spánok REM a vplyv spánku na dobíjanie telesnej batérie. Súčasťou hodnotenia je aj stanovenie skóre spánku alebo odporúčaní na zlepšenie. 

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Optimalizujte svoje energetické rezervy pomocou údajov o srdcovom tepe, strese, spánku a ďalších údajov, aby ste vedeli posúdiť, kedy je čas na aktivitu a kedy na odpočinok.

MERANIE ZAŤAŽENIA ORGANIZMU
MERANIE ZAŤAŽENIA ORGANIZMU

Sledovanie variability srdcovej frekvencie je základom pre výpočet skóre stresu, ktoré vám povie, či máte pokojný, vyrovnaný alebo stresujúci deň. 

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE

K dispozícii sú vopred nahraté profily aktivít pre beh, cyklistiku, plávanie, lyžovanie, golf, turistiku, veslovanie, lezenie po stene a ďalšie. Každý šport používa vlastný športový profil so samostatnými nastaveniami obrazovky, funkcií a režimu výkonu. 

PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING
PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING

Na základe kvality spánku, regenerácie, tréningovej záťaže a ďalších faktorov zistíte, ako ste pripravení na tréning hneď po prebudení. Pomôže vám to zvážiť, či vás čaká deň plný tvrdého tréningu, alebo by ste mali radšej spomaliť. 

STAV HRV
STAV HRV

Získajte lepší prehľad o svojom celkovom zdravotnom stave, tréningu a regenerácii na základe variability srdcovej frekvencie počas spánku vďaka technológii vyvinutej naším tímom Firstbeat Analytics™. 

STAV TRÉNINGU
STAV TRÉNINGU

Vďaka novým ukazovateľom, ako je stav HRV, nedávna tréningová história a výkonnosť, získate lepšiu predstavu o svojom celkovom úsilí a o tom, či trénujete efektívne, na maximum alebo nadmerne. 

BĚŽECKÝ VÝKON
BĚŽECKÝ VÝKON

Svoj bežecký výkon si môžete priebežne merať priamo na zápästí. Stačí k hodinkám pridať snímač bežeckej dynamiky alebo pulzomer HRM-Pro™ Plus. 

ANIMOVANÉ CVIČENIA
ANIMOVANÉ CVIČENIA

Hodinky dokážu zobraziť animované cvičenia, napríklad kardio tréning, silový tréning, jogu a pilates a ďalšie. Vyberte si z vopred nahratých animovaných tréningov alebo si podľa potreby stiahnite ďalšie tréningy z aplikácie Garmin Connect™. 

BEŽECKÝ TRÉNER GARMIN COACH
BEŽECKÝ TRÉNER GARMIN COACH

Bezplatné adaptívne tréningové plány ponúkajú poradenstvo od profesionálnych trénerov a prispôsobujú sa vašim potrebám a tréningovým cieľom. Tréningy sa synchronizujú s hodinkami priamo z aplikácie Garmin Connect. 

PREDIKCIA VÝSLEDKOV
PREDIKCIA VÝSLEDKOV

Na základe svojej bežeckej histórie a celkovej kondície odhadnite, aké by mohlo byť vaše tempo na 5 km, 10 km alebo dokonca polmaratón. Okrem toho údaje o trendoch ukazujú vplyv školenia v priebehu času.

FUNKCIA PACEPRO™
FUNKCIA PACEPRO™

Jedinečná funkcia PacePro vám umožňuje plánovať tempo pretekov s ohľadom na výškový profil trate. Umožňuje vám naplánovať rýchlejšie tempo z kopca a pomalšie tempo do kopca a je skvelou pomôckou na udržanie priemerného tempa na trati. 

VO2 MAX
VO2 MAX

Trénujte smart s indikátorom predpovedaného výkonu VO2 Max. Metrika zohľadňuje aj prípadné výkyvy výkonu spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou. 

FUNKCIA REAL-TIME STAMINA
FUNKCIA REAL-TIME STAMINA

Pomocou údajov o výdrži v reálnom čase môžete monitorovať a regulovať svoju námahu a vyhnúť sa nadmernej námahe na začiatku behu alebo jazdy. 

PORADCA PRE JET LAG
PORADCA PRE JET LAG

Využite rady týkajúce sa vystavenia sa svetlu, spánku a cvičenia, aby ste sa vyhli jet lagu počas cestovania. Zadajte údaje o svojej ceste do kalendára Garmin Connect™ v telefóne a sledujte, ako sa vaše telo prispôsobuje novému prostrediu (už čoskoro). 

ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY
ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY

Pozrite si odporúčané denné tréningy počas celého týždňa. Po každom behu sa prispôsobia vášmu výkonu, regenerácii a nadchádzajúcim pretekom v kalendári Garmin Connect v telefóne. 

ODPORÚČANÉ ČASY ZOTAVENIA
ODPORÚČANÉ ČASY ZOTAVENIA

Po každom tréningu využite odporúčaný čas na regeneráciu, aby ste zistili, ako dlho potrebujete na zotavenie, kým budete pripravení na ďalší náročný tréning. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu, ako aj ďalšie faktory, napríklad stres, dennú aktivitu alebo spánok. 

TOPOGRAFICKÉ MAPY VIACERÝCH KONTINENTOV
TOPOGRAFICKÉ MAPY VIACERÝCH KONTINENTOV

S predinštalovanými mapami TopoActive Europe budete o svojej trase vedieť všetko. Získate prehľad o vrstevniciach, nadmorskej výške, vrcholoch, parkoch, pobreží, riekach, jazerách a ďalších geografických prvkoch. Stiahnite si viac máp cez Wi-Fi® kdekoľvek na svete. 

MAPY GOLFOVÝCH IHRÍSK
MAPY GOLFOVÝCH IHRÍSK

Farebné mapy CourseView zobrazujú viac ako 42 000 golfových ihrísk z celého sveta. Môžete použiť funkciu Touch Targeting alebo PlaysLike Distance. 

LYŽIARSKE MAPY SKIVIEW™
LYŽIARSKE MAPY SKIVIEW™

Predinštalované mapy SkiView obsahujú rozloženie a obtiažnosť zjazdoviek vo viac ako 2000 lyžiarskych strediskách po celom svete. Okrem toho hodinky obsahujú špeciálne lyžiarske funkcie s automatickým záznamom a vyhodnotením lyžovania. 

TECHNOLÓGIA SATIQ™
TECHNOLÓGIA SATIQ™

Viacpásmový systém GNSS s technológiou SatIQ poskytuje vynikajúcu presnosť určovania polohy v akomkoľvek prostredí a zároveň optimalizuje využitie batérie. 

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete prijímať e-maily, textové správy a upozornenia priamo na hodinkách. 

STOCK TRACKER
STOCK TRACKER

S aplikáciou Stocks môžete sledovať až 50 svojich obľúbených akcií priamo na zápästí. Jednoducho si na prvý pohľad skontrolujte ich ceny a sledujte trendy počas dňa. 

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™

Podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay umožňuje zadať do hodiniek bežnú platobnú kartu a bez karty a telefónu platiť na miestach s bezkontaktnými terminálmi pomocou hodiniek. 

HUDOBNÝ PREHRÁVAČ
HUDOBNÝ PREHRÁVAČ

Zabudovaný hudobný prehrávač umožňuje prehrávať vlastné hudobné súbory a podporuje offline počúvanie streamovaných hudobných služieb Spotify, Deezer alebo Amazon Music (môže sa vyžadovať predplatné) vrátane počúvania bez použitia telefónu. 

OBCHOD CONNECT IQ™
OBCHOD CONNECT IQ™

Spárujte hodinky s kompatibilným zariadením a stiahnite si vlastné návrhy displeja, pridajte dátové polia a získajte aplikácie a doplnky z obchodu Connect IQ Store. 

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Po spárovaní hodiniek s telefónom môžete v prípade nehody automaticky odoslať správu svojim kontaktom pomocou funkcie detekcie nehody alebo poslať varovnú správu manuálne. 

MARQ (Gen 2)
Zmena štýlu hodiniek pomocou ľahko vymeniteľných remienkov quickfit®
Zmena štýlu hodiniek pomocou ľahko vymeniteľných remienkov quickfit®
Upravte si zariadenie Garmin pomocou doplnkov a vzhľadov z obchodu Connect IQ™
Upravte si zariadenie Garmin pomocou doplnkov a vzhľadov z obchodu Connect IQ™

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.